Prijava

Svi ste pozvani a naravno pozvan je i

VLADEEEEEEEEEEEEEEE

LIMARRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Jedan od mojih najboljih saboraca, ako ne i najbolji saborac ikad. Zajedno smo mnogo toga prosli, a i jos mnogo toga nas ceka da prodjemo, naravno, najbolji od najboljih, jedni, jedini, neponovljivi, uvek i svuda dobrodosli i rado vidjeni!

Da ne zaboravim brata Dilana i brata Panija, oni su mi ka' lijevo i desno oko, ka' lijeva i desna ruka, sto su krila sokolu, a to su meni njih dvojica!

Verujem da Valdemar ne zna da postojiš

Ali ja verujem. To je bitno. Sta me boli kurac, ne trazim ja izgovore da postanem los covek

jedna bezazlena i mudra glavica je vlade. Ali ga je trolovala svaka šuša od nebitnih glavica tipa stratimir i trifors. To mu je veliki minus

svaki cvarak koji je proveo na sajtu duze od 2 godine umisli za sebe da je bas nesto u cemu je on ucestvovao naj naj zapamcenija stvar na forumu ikad

Šta oćeš da kažeš Pipač ne kontam te

Verujem da Valdemar ne zna da postojiš

bukvalno, konstantno pravi neke nove naloge, priča o nekakvim akcijama, niko nema pojma o kome se radi... napušavaju ga kurcem, mim jebeni

Ok, Bohitj, tebe volim najvise, evo moze NYC bro..?

Trifors preozbiljna glava, sta pricas ti to, decko ziveo u Engleskoj godinama

bukvalno, konstantno pravi neke nove naloge, priča o nekakvim akcijama, niko nema pojma o kome se radi... napušavaju ga kurcem, mim jebeni

I sad lepo krenem da citiram tvoje postove o tome kako je gotov za dva meseca, uskoro novi peti oktobar, itd..

A nalog nisam napravio jos od pokojnog Zorana Bombasevica, koristim stratimira duze od godinu dana...

još kad bi nekog boleo kurac... pozdravi mamu i podudlaj mi, da ne idem na drugu temu

Imas oficijalnu temu za to- https://vukajlija.com/forum/teme/75712-oralno-me-zadovolji-stratimire

Nemoj ovu da mi grdis, leba ti tog sto ga nemas u crevu...

To je tema za napušavanje, ali da ti se serem u usta to može bilog gde.

jedna bezazlena i mudra glavica je vlade. Ali ga je trolovala svaka šuša od nebitnih glavica tipa stratimir i trifors. To mu je veliki minus

Možda me je neko i trolovao, recimo nek budu Valsinarb (mada sumnjam da je bio trol, al ajde), i Granjka (koga jednostavno nisam mogao da iskuliram). Ali sad sam se vratio u svojoj konačnoj formi.