Prijava

Kako niko do sada nije otvorio jednu ovakvu temu, reših da je ja otvorim.
Kao što ime ove teme kaže, govorimo o najvećim svetskim vladarima i osvajačima kroz vreme, o tome koliko su bili moćni kao vladari i o njihovim imperijama.

Kao što znamo, istorija se deli na sledeća doba:
- Stari vek (trajalo od otkrića slova i pisama do pada Rimskog carstva 476. godine.),
- Srednji vek (trajalo od 476. do 1452. god., kad su stvoreni izumi za štampanje knjiga.),
- Novi vek (trajalo od 1452. do 1918. god., kad se okončao I Svetski rat.) i
- Savremeno doba (traje od 1918. godine. Kasnije kroz vekove, savremeno doba će se deliti na pojedina doba, besumnje.).

Najveći vladari i osvajači kroz vreme, po meni, bili su:
- Stari vek - makedonski kralj, Aleksandar III „Veliki” od Karanida (336. p. n. e.-323. p. n. e.),
- Srednji vek - mongolski vladar, Temudžin Džingis-kan od Boridžigina (1206.-1227.),
- Novi vek - britanska kraljica, Viktorija Hanoverska - Saks-Koburg-Gota (1837.-1901.) i
- Savremeno doba - vladar SSSR-a, Josif V. Dž. Staljin (1924.-1953.).

Jasno je da se sa vremenom menjalo značenje toga, šta to znači dobar i veliki državnik, a isto tako i značenje toga, šta to znači osvajač i veliki osvajač.

Ko su po vama (bili) najveći vladari i osvajači kroz vreme, i ko je po vama najveći osvajač svih vremena?

Nemoj si naporan gambu

Kakvo si ti govno jedno obicno manipulatorsko, jebem te u usta bas sve mora po tvome sve si ti niko drugi nije

Dobro, ima li još mišljenja?

Mislim, što se teme tiče.

Nema

Sad se napusi kurca i odjebi sa sajta daunko

Šta bi, napušio te Stratimir, a ti impotentan pa ne mož' mu uzvratiš?

Tvoja majka drka svinjama. Klekne i puzi kroz blatnjavi mutljag od svinjske pišaćke i priljubi se uz svinju, prstima prelazi preko njenog stomaka dok ne nađe kurac. Počinje da ga cima i drka dok joj pička vlaži, grudi otiču, a bradavice štrče kao gumice na novoj HB olovci. Ispušta groktaj zadovoljstva dok svinja željno počinje da se zariva u njenu šaku, ona pojačava stisak da bi održala kontrolu nad masnim vijugavim svinjskim kurcem. Spušta glavu da bi gledala kako se kurac pomera u njenoj šaci, uzdiše od zadovoljstva i počinje da mazi svoj klitoris drugom blatnjavom rukom uvrćući kukove u ritmu svinjskog zabadanja. "Ah, bože, to, to!" dahće ona. Promeni poziciju još uvek održavajući kontrolu nad grozničavo pulsirajućim kurcem dok se svinjsko skičanje pojačava. Nagne se napred i usnama koje skoro dodiruju svinjsko uvo šapne tvoje ime i strese se. Ponovo se usredsredi na nabrekli svinjski ud koji se njiše u njenoj ruci. Prisloni ga između svog lica i šake, svinja ga tare o njen obraz dok ona balavi. Uz glasan grokaj i piskavo skičanje, jaja svinje eksplodiraju izazivajući masivni pljusak tople, kisele svinjske sperme. Tvoja majka sklopi šaku ispod fontane pušećeg genetskog materijala i skupi ga u ruku dok penetracija polako jenjava. Svinja se strese i krene da ide kroz blato u ćošak svog obora, ali tvoja majka je obori na zemlju. Podigne joj rep i razmaže svinjsku spermu na svinjin smrdljivi čmar pretvarajući ljuspe skorelih svinjskih govana u blatnjavu mešavinu govana i sperme na svinjinom dupetu. Tada podigne glavu ka nebesima i usklikne tvoje ime, ne jednom, ne dvaput, već tri puta. Svom snagom zabije lice u svinjin čmar i puding od govana i semena, jezikom palaca oko čmarnog koluta i snažno prodire u toplo crevo svinje. Jezikom oblizuje unutrašnjost svinjskog dupeta, a potom dok nekoliko nerazumnih slogova napušta njene braon usne, mlaz ženskog ejakulata štrcne iz njene pulsirajuće pičke. Izmorena se sruči u blato, okrene se na leđa i zapali cigaretu. Povuče jedan dugačak dim, pogleda u nebo, izgovori tvoje ime po poslednji put pre nego što zaspi. To je tvoja mama. Tvoja mama radi to

Šta kažeš na ove boleštine, Stratimire, druže moj?

po meni, najveci svecki vladar kroz vreme je bio lord sauron. naravno, iz istorijskih spisa se zna da su ga na kraju hobiti sjebali bukvalno za glupost, ali je imao vojsku na novom zelandu koja nije vidjena ni pre ni posle kroz vreme i u istoriji.

Volite naučnu fantastiku? Fino.

Del Boje, to ti je post koji je prekopiran sa nekog stranog sajta i preveden sa engleskog i koji se proizvoljno kaci tako kad ne umes kvalifikovano da ucestvujes u raspravi i argumentima odbranis ono o cemu pricas. Ne obracaj paznju, uglavnom

Zahvali se majci sto me rodila ovako dobronamernog, da zena bar jednom cuje za promenu nesto lepo, umesto konstantnog napusavanja i nabijanja na kurac

Sram vas bilo. Sram vas bilo. Imate i vi majke

To sto je moja majka prezivela od vukajlijasa, nicija majka nije