Prijava

"Pacifik je velik, najveći, veći i jači i od Rusije. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Pacifik je prepička koja mi se nabacuje, Evropa je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Glovo je velik, najveći, veći i jači i od Amazona. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Glovo je prepička koja mi se nabacuje, Donesi.com je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Hulu je velik, najveći, veći i jači i od Netfliksa. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Hulu je prepička koja mi se nabacuje, HBO je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Žargonaut je velik, najveći, veći i jači i od Urban Dictionary. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Žargonaut je prepička koja mi se nabacuje, Vukajlija je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Burbon je velik, najveći, veći i jači i od Viskija. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Burbon je prepička koja mi se nabacuje, Šljivovica je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Ragbi je velik, najveći, veći i jači i od futbala. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Ragbi je prepička koja mi se nabacuje, basket je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

čuj zavodi me okean, šts je sledeće udvara se drvetu... nađi jebi nešto

"Novak je velik, najveći, veći i jači i od Federera. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Novak je prepička koja mi se nabacuje, Rafa je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Porodicno blago je velik, najveći, veći i jači i od Boljeg života. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Porodično blago je prepička koja mi se nabacuje, Srećni Ljudi je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

U životu treba naći nekog ko će vas gledati kao okean che vua

Realno dobro tovarenje, moram da priznam.

Moj je kurac velik, najveći, veći i jači od crnačke prangije koju svaka fina cica sanja. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Dvostrani čelični dildo od 25 cm je prepička koja mi se nabacuje. Osušeni krastavac je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio

"Radjard je velik, najveći, veći i jači i od Rusije. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Radjard je prepička koja mi se nabacuje, Zapata je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Alah je velik, najveći, veći i jači i od Isusa. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Alah je prepička koja mi se nabacuje, Buda je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

"Simpo je velik, najveći, veći i jači i od Ikee. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Simpo je prepička koja mi se nabacuje, Numanović je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"