Prijava

"Šaomi je velik, najveći, veći i jači i od Ajfona. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Šaomi je prepička koja mi se nabacuje, Samsung je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio"

Friendship ended with Europe.

Now Pacific is my best friend.

Kada se moja maorska duša zasiti nepregledne lepote pacifika i ode u nebesko more, moju praznu ljušturu ostavite negde pored Whangāreia, gde će je zapljuskivati ah, taj pacifik i odneti me u moju plavu grobnicu

Pre nekog vremena sam otisao malo u prirodu da prosetam, i posle, posle par sati, mene je, mene je poteralo. U tom trenutku sam isao uzbrdo jednim prasnjavim, kolskim putem i, dosao sam, dosao sam do, do T raskrsnice i ispred sebee, ispred sebe sam, ispred sebe sam ugledao jedno, jedno drvo koje je napuklo na pola i ta, ta jedna polovina, polovina drveta je pala na, na levu stranu i izgledala je poput strele nekakvog velikog putokaza. Ja sam, verujuci u sudbinu, posao, posao tim putem i skrenuo, skrenuo levo. Posle par desetina metara, sa leve strane, ugledao sam poljski klozet, u sred nekakvog vinograda ogradjenog bodljikavom zicom. Usled, usled datih okolnosti, ja sam, ja sam morao da, da pronadjem nacin da kroz tu bodljikavu zicu nekako prodjem i, i posle, posle nekog vremena, ja sam uspeo da prodjem kroz tu prokletu ogradu i stignem do tog poljskog klozeta. Nakon sto sam, umnogome, umnogome olaksao situaciju, iz cuceceg polozaja, ocima sam trazio nesto cime bih, cime bih mogao da, da situaciju takodje i rascistim, ali, ali nisam, nisam nasao nista cime bih, cime bih to, to mogao da uradim, te sam ubrao nekoliko listova bokvice i donekle, donekle rascistio situaciju. Ono sto je, sto je poenta ove price jeste da, da sam u tom trenutku, shvatio sav, sav znacaj toalet papira.

Ovde imamo posla sa istim ljudima, koji bi umesto spomenika i muzeja, na Savskom trgu, da vrate stajgu i klosare

Nadam se da si makar samom sebi zanimljiv