Prijava

Znam mnogo likova koji koriste vape i 97% njih su baletani. You do the math.

Profe, to znači (na osnovu zaokruženog visokog i prostog broja) da poznaješ najmanje 97 baletana.

Cigare su odlična stvar za pametne ljude nemoj da serete bez veze

Ja nisam baletan ali volim da su mi gace uske

Nisam baletan ali mogu da pogledam

Bergi, što te napušavaju ovi dobri ljudi?

Danas kupio opet elektronsku, sad malo jači hardver. Joitech Espion Tour(ok mod kako sam video) i neki Vapefly Nicolas atomizer, 2 baterije i punjač za baterije, rezervne grejače pa pomozi bože. Sve je bilo oko 14 000. Jebo me šaren kerić i kad kretoh da pušim, bolje nogu da sam slomio.

verovatno ste culi milion puta, al bas brate izgleda ko da pusite robotu kurcic. ja bi i napravio tako da izgleda ove baterije visoko, onda stavim ovo da viri po sredini i nacrtam robota i da kad vuces isto da ispusta zvuke ooooohhh, aaaaa, to kurvo i tako to.

reklamirao bi da je za ostavljanje pusenja namenjeno.

verovatno ste culi milion puta, al bas brate izgleda ko da pusite robotu kurcic.

Videćete kad AI preuzme svet koga će poštedeti hnjo hnjo

A bila bi fora, kad povučeš ono neki glas tipa, Sletlana Bojković jedan od modela,
"POBOGU!" " GOSPODE BOŽE ZAR OPET" "SAMI UNIŠTAVATE SVOJ ORGANIZAM ČOVEČE".
Drugi model ČERČIL, Bogoljub Gagić, viče na tebe i vređa te dok povlačiš dim

Videćete kad AI preuzme svet koga će poštedeti hnjo hnjo

hahahaha

Bergsu se svidja pusenje robotskih kuraca vidim

Arguably najbolja cigareta na svetu. Jedva nadjoh i to u jebenom Tunisu.
https://i.ibb.co/jkJfdDw/Untitled.jpg

Learning to Fly solidna pesma, meni se lično više sviđaju neke malo starije, ali od tih iz post-Wall perioda svakako jedna od boljih

Tongue-tied and twisted, just an earthbound misfit, I.

Ja uzeo iqos onaj solid 2.0 kurac palac, prvi dan spržio 10 komada, gadno ko kurac ko piljevinu da pusim al cilj mi da se skinem sa ovih tradicionalnih jerbo sam zapatio 2.5 kutije dnevno ispada mi plućno krilo redovno. Prva promena koju vidim je kad se probudim, u ustima nema ukusa kao da sam vecerao kantu govana i pluća ne siste ko ekspres lonac. Sve u svemu ko oce da smanji ove klasicne nije losa stvar, cak mi se ni ne traže

vejp je za pedere, pljuge su za budale.