Prijava

Koje vi koristite i šta preporučujete?

dobar avatar trifors, u celoj qanon antivax protrump prici, estetika je ubedljivo najjaci aspekt

Odlična tema, čestitam na otvaranju iste!

Po mom nekom mišljenju, najbolje je imati neke bolje, kvalitetnije parfeme, po mogućstvu poznatijih brendova, tipa Versaće, Boss i sl., al ne mora po svaku cenu brendovi...
Nije loše, ako si mlad čovek, do 35, pa i do 45 leta, da imaš neke bolje i jakih mirisa. Što kažu starije žene i bake - švalerske.

Što se tiče dezodoransa, ne znam koji je najbolje sredstvo za neutralisanje i anuliranje neprijatnih mirisa, znoja itd., al' uvek kad nabavljaš parfeme, gledaj uvek da je kvalitetnije, pa se upravljaj prema novčaniku i afinitetima. Kvalitet je važan, nema tu greške.

Znate onu pricu kad je Adam Sendler hteo da vidi Shaq-ov kurac

dezodoransi bez aluminijuma.cak i doktori savetuju da se ne koriste ovi krs dezodoransi sa aluminijumom.a ti bez aluminijuma i parabena su skuplji,.ne znam dal ima da se kupe kod nas.dobri su geo f trumper, taylor of old bond street itd dobar je i alum blok, neutralise neprijatne mirise i koristi se kod posekotina pri brijanju.skroz prirodna stvar.za pafeme se slaze samo sto skuplje gledaj.

Nivea silver roll-on.

Eh kad se setin kako je žanalezi rulao, a ne sad ovi neznalice

Da je formule stare sada, gde bi kraja nama bilo sada

Kad se setim, okupimo se Mr moon zmia i ja a Smarko izvadi njegovu kuglicu pa počne da nas trlja ispod miške