Prijava

E da i ja sam terao kevu 2017. da glasa za Raduleta, čisto da udju u skupštinu - nisam imao neke veće iluzije.

Iako Vučić nije jedini krivac za to, najviše ima benefita što je reč političar u Srbiji ružna reč.

Zato su svi borci za decu, uništitelji cevki po planinama, kučkari, ekolozi, niko da kaže, brt ja sam srpski političar, i moja ideja, koliko god luda bila, moja je.

Jednostavno, svi koji bi u Srbiji komadić vlasti danas hteli malo da štrpnu od Vučića, prepičke su da bi rekli "ja sam POLITIČAR, i moja ideja je to i to." Ne, svi su "eko-aktivisti", "zdrave vrednosti aktivisti", oblače ta neka apolitična ruha u strahu od prezasićenja naroda i ozbiljnijeg odgovora vlasti i službe.

Slabo mi sa politikom stojiš Zapato, moram da primetim. Neće niko da dolazi na vlast umesto ovih šupaka, to smo valda shvatili do sada, je l da. Kad se dodje na vlast moraš se baviti nezgodnim pitanjima KiM, evrointegracija, moraš da digneš ekonomiju u roku od odmah i suočiš se sa ko zna čim potpisanim i obećanim, moraš pohapsiš masu ljudi koji nisu bez uticaja i moći, udariš na organizovani kriminal, + SNS ne prestaje da postoji već ostaje tu gde jeste kao jaka i brojna opozicija, koju možeš da finansiraš do mile volje parama sa nekog Kipra, i Paname itd.

Dakle skurcaskonopca sastavljena opozicija koja ne može da se dogovori oko bilo čega, mora da se suoči sa svim tim, donese nekakva rešenja i preživi. Neće to niko da radi, ekologija je taman najprijemčivija tema, jer najbolje zvuči i uvek si u pravu.

Šta misliš da je brat Tadić slučajno izgubio poslednje izbore? Neće bre niko da ulazi u istoriju kao crna ovca, sem ovog degenerika.

Ja bih npr, da sam političar, kao jednu od svojih glavnih ideja, furao anti-migrantsku politiku, kao nešto u šta čvrsto verujem i kao cilj koji je nama, kao naciji vijabilan i ostvariv.

Investicije moćnih kompanija koje od naših ljudi prave jeftinu radnu snagu, uništavanje toga, to je cilj koji nije vijabilan u narednih 50 godina. Zašto, premali smo, siromašni, zavisni ekonomski i energetski, i reperkusije bi bile velike. Znači, rmbanje 3 generacije dok ne ojačamo i možemo da postavljamo uslove. Vraćanje kosova, ideja je koja nije vijabilna narednih 100. Zašto, svima je jasno.

Zaustavljanje bujanja migranata je nešto što bi mogli da izguramo, vadeći se na naše siromaštvo i limitirane resurse, kao i na njihovu tešku asimilaciju. Tu guraš malo i fol hrišćanske vrednosti i ti si prošo. Bejbi steps.

Ali to su politička pitanja, a niko ne sme tako sebe da nazove.

Taj stav, niko zapravo neće vlast sem vučića i tadić namerno izgubio, to je baš ono, četvrti sat slave, davaj kolači pa da begamo spika.

Svi žele vlast. I ti i ja, to je inherentna crta čoveka.

Tadić nije tu od 2012. Jel se nešto suštinski promenilo s kosovom? Aj molim te.

Samo smem u ćaleta da se zakunem tipa al bliže mi je da kad Marinike dobiju izbore da Nestorovića zaministre
Neće on sad niđe mislim

Da li se nešto promenilo suštinski pojma nemamo, pošto ne namo šta je žvala izdogovarao, obećao, potpisao...Nisi u pravu. Evo i Šapić i Boško i šešelj su vlast, gomila ljudi su vlast a - nisu vlast. Kad krenu sranja niko ih ništa neće pitati i niko neće upirati prstom u njih, jer su nebitni. Ni Tome se niko neće setiti pošto ga pamtimo kao čoveka koji lupa gluposti a ne kao nekoga ko je rušio po Savamali, ubio ženu na naplatnoj ili zagovnao sa onim helikopterom, dovukao riotinto itd. Kad si vlast, prava, zvanična vlast, moraš nešto i da radiš, postupaš, pojavljuješ se pred kamerama itd - moraš da imaš podršku istoka i zapada i sve što ide uz to. Žvala je sa Kosovom i Metohijom nešto gadno zagovnao po svoj prilici i svi čekaju da se to i sprovede, jer bi ga to svejedno pojelo. Posle dodješ na svršen čin u fazonu - nisam ja ništa, to već sve tako bilo, da sam ja bio ranije sve bih to sprečio itd.

ova zapova priča pije vode jer je utabani obrazac.
Ali postoji nešto što se zove izuzetak od pravila.

Generalno isto može da se tvrdi i za Stojkovićku i još neke druge jer svako ko oduzme neki glas pobogu je oduzeo glas baš toj valjanoj opoziciji. Budalaština.
Može se reći da će to i Nestor da napravi, a možda neće ni ući u politiku.

Ovo za decu i probleme vezano za tu temu je skroz na mestu.

Neće on sad niđe mislim

Nema šanse, ovo mu je opasan potez - nije u politici već je na strani naroda, vrednosti, ispravnog...Okupiće tipa 200.000 ljudi i time će moći da trguje, jer ako udariš na njega udaraš na porodicu, zdravo, normalno...Bolje je imati ga na svojoj strani. Ovaj drugi ne znam ko je ali deluje drčno i glasno, i našao je način da se gura i lakta i postane "nešto". Druga stvar me brine - naše nepoverenje, cinizam, večita nesigurnost i sumnja jer - kada se i pojavi pravi čovek sa zdravom pričom, mi ćemo već biti umorni od lažnih mesija, i ovaj će teško bilo šta napraviti, baš zbog našeg nepoverenja i skeptičnosti.

...Da ne upadam previše u teorije zavere, čini mi se da Nestora guraju pred giljotinu, treba vala nekoga i osuditi za antivakserstvo i silne žrtve koje se ne mogu poreći, i ovaj je uzeo da se brani kako zna i ume.

Neće diraju Nestora, previše je mainstream.
Nije se juče pojavio a objektivno i ovi što rade drugačije misle isto kao i on (većina političara).
Jedino ako dođe direktiva spolja

Nestor u javnosti budala, ravnozemljaš, antivakser i prvi se smejao virusu. Hiljade nastradale, dakle, taman je zgodan da ga ćušneš u neku prdekanu i pobereš simpatije zdravog i pravog vakserskog življa. Vidiš da mu već licencu oduzimaju, to je ozbiljan udarac na čoveka koji ima 30+ godina iskustva i prakse. Kona neće dirati svakako, biće još koristi od njega.

Cara vitez reda Zmaja

Dosta sam bio radikalski Vojvoda lolo

Vitez zmaja, posaftaš mi jaja lolo

Šta si ljubomoran jbt odma.

Iskreno, bolje zvuči nego doktor specijalista, jako je nubovski

Ne znam čemu taj pik na nestora ukaljao lekarsku struku šta već

Jbt nije vas blam od kona kisićke tiodorovića i drugih plaćenika farmaceutskih kuća koji se utaljuju u politiku vs lik koji napusti krizni štab jer ne vidi sebe u njemu

Zato što je odgovoran za smrt hiljada ljudi. Ali to je nešto oko čega se nećemo nikad složiti tako da ono, bolje da pričamo o politici