Prijava

Ovih 8 strana je moglo biti na vaca temi

Otvaracu teme stidi se

Sevast konsterniran

Cara vitez reda Zmaja

Dosta sam bio radikalski Vojvoda lolo

Caro bolje da se grupno napijemo odemo u centar bga sa pandan majicama i kolektivno tripujemo 2011 manji bi blam bio lol

Btw sluso sam bas nestora skoro na jebenom balkan info lik prica kako je kao stavio fajrvol i kao hteli da ga hakuju sa nekog faksa iz engleske kao cudili se zasto je njegov komp tako dobro zasticen presmesna prica neka

http://prntscr.com/24hcdgt
HAHAHHAHAHAHHAHAHHA
STORYTELLING JEBENI

Pa dobro, ti ako misliš da je ovaj u kariranom sakou Isus, ti glasaj jbg. Ovo je jednostavno ista priča kao sa Raduletom, samo za drugu ciljnu grupu. I ja sam pao na Raduleta 2017, vau mladi smo, programeri, stop burazerskoj ekonomiji... fast forward 2021, bukvalno pričaju da je zemlja ravna ploča lvl, desniji od Šešelja.

Isto je s ovima. Krenuće sa porodičnim vrednostima, "zdravo tkivo, zdrave vrednosti, porodica stožer deca blabla", i gađati taj klaster ljudi. Odvratiće jedno 20k glasova od Marinike i ekipe, dovoljno da ne udje niko u parlament ko nije 100% vučićev. I posle ih nećeš videti nikada više.

Zap ja se nadam da čak ni prosečan gledalac pinka nije dovoljan debil da popuši ovo
Tj da će se ovo koristiti za pljačku fondova ko što piše u onom reddit postu.Ne verujem da ce se ići u političku priču

Jbt dusane nije to taj sajt majko sveta sta sherujete

Caro bolje da se grupno napijemo odemo u centar bga sa pandan majicama i kolektivno tripujemo 2011 manji bi blam bio lol

Bilo bi zajebano dobro ako ukljucimo i lupanje masnokosog po ćili. Siktanje se podrazumeva
2011 best year ever

Ništa ne znate. Nestor sebe pretvorio od čoveka odgovornog i potencijalno krivog za nešto, u čoveka koji priča o Tesli, vanzemaljcima, lupa gluposti itd. I kad bude neko hteo da ga pozove na odgovornost, ljudi će biti u fazonu - ma ko bi iole normalan slušao ovog lika, vidiš da nije sav svoj, bezazlena budala itd.

Bolje da u očima ljudi budeš čovek koji je tvrdio da je hića bio živ do pre par godina, nego čovek koji se podsmevao potencijalnoj pandemiji.

vidis, ovo poprilicno moguce sto kazes, uopste mi nije palo na pamet, al jeste tako

A glavno je pitanje JE LI HITLER BIO VAKCINISAN

scenario za novu bjelinu seriju "adios buenos ajres":

blagoje jovovic odlazi u argentinu da ubije pavelica, ali umesto pavelica srece hitlera koji mu kaze da se vakcinisao da bi izmenio svoj genetski kod i fizionomiju lica, ali da se sada kaje i da bi radije bio uhvacen od rusa u berlinu

Ajd nestor dileja zabudalio ali umesto ga svedu na ha ha varijantu guraju ga kao opasnog igraca.
Da ukrade glasove djilasu. Bravo

1:50 kaže da već znamo svi da on ima 20-25% glasova kad bi se izašao na političku scenu
druga partija po jačini

ZMAJ

Lupeta, mada realno i vucic ima 25% a ispadne 100%

Nestor je napaljen na javnu scenu, to mu je najveci fake i zato ce ispusiti u igri. Nije profi trol nego nubara