Prijava

video sam klip gde je jedno 700 tenkovima na nekom vozu pise idu na zapad gg wp

nije klip iz ww2 4 the record

srbi i crnogorci nisu braca nego su ista nacija.mi i rumuni smo braca.petar petrovic njegos i djordje petrovic karadjordje razlicite nacije.smesno.ne mogu dve razlicite nacije da koriste isti jezik ista imena i prezimena, raspitajte se malo pre nego sto odvalite neku glupost.evo ovi sto zive na zapadu odma protiv rusa.rusi zlo a nato borac za pravdu.nece rusi da daju nato baze u ukrajni njet.ukrajna hoce u evropu radna mesta standard isto ko mi a zapad ih samo koristi ko morone.kurac ce da dobiju od zapada isto ko mi.

rusi ce pre da upale celu planetu nego sto ce da daju da nato pravi bazu u ukrajni.

Neće biti otvorenog rata normalno, nego će po potrebi da se Donbas naprasno naoruža i dobije čit “manpower 50000” jednom ili par puta u zavisnosti od dešavanja za zelenim stolom.

Ameri su blesavi što se drkaju s Rusima dok je Kina mnogo veći prioritet i zahvata mnogo krupnije korake.

nece da se zameraju sa kinezima sva im proizvodnja tamo, oni sami ne znaju ni carape da naprave.cast izuzecima.uostalom sta njih briga sta radi kina rusija itd.svako neka gleda svoja posla.

srbi i crnogorci nisu braca

ne znam kako posmatras na to. ja recimo tvrdim i debelo stojim iza toga da nema vecih srba od crnogoraca. i sumadija pa su manji srbi od crnogoraca a da ne pominjem ove gore caramele po ravnici ili ostale satelitske delove srbije.

i to su najveci srbi oni sto nisu hrvati ili siptari a kunu se u crnogorstinu, tipa gtd, paninaro itd. ako trazis definiciju srpstva, to su oni.

anketa: odakle su tvoji dedovi poreklom?

svako iz srbije: nemam pojma, znam da su negde dole iz crne gore.

pa jesu. ja i kazem da su srbi, i kao i svi srbi skloni su podelama, manipulaciji, mrznji prema bliznjem

anketa: odakle su tvoji dedovi poreklom?

svako iz srbije: nemam pojma, znam da su negde dole iz crne gore.

kaze meni jedan crnogorac-da nije nas crnogoraca vas srba ne bi ni bilo.jedu govna milo ih je mnogo zadoijo mrznjom.

Slovena ima 800 miliona jbt.
U suštini sve jedan te isti narod. Šira je to priča od srpstva crnogorstva itd.

Koliko nas zapadna ne/kultura jebe svedoci smo decenijama.

Crnogorci su toliko otudjeni od bilo čega sto ima veze sa srpstvom, za 20 godina im bukv jezik necemo razumeti

To ide kao trend onda se vrati kao bumerang.
Trend je razdeliti sjebati iskoreniti. Kada dodje stadijum totalne sjebanosti onda ce se svi sete ko su i sta su.

Jbg ako tako nastave pre će se šiptarizovati nego otuđiti

A ovo što celt gore napisao, nije baš tako.

Najveće srbende generalno kao celina su srbi iz republike srpske.
Jedini mujica i jovor imaju taj kapacitet osecaja pripadnosti.

Od svih podeljenih i izdeljenih sranja jedino taj deo korpusa ima vecu svest nego random srbi sumadinci beogradjani vojvodjani.

eo bas u ovoj pesmi se vidi taj rad, pisali smo po njima kao bosanci mujo glupi ko kurac. Jedini imaju nacionalnu svest od svih izdeljenih govana

https://www.youtube.com/watch?v=FrKgqQ9fSlc&ab_channel=AstragenAstro

i hotul kada vidi random mujicu provristi i tera ga na planinu nazad

Tema: Dešavanja u Ukrajini
Nakon tri sekunde: Ko je veći srbin, bre?

ма да али слажем се са свиме што сте рекли. црногорци шака гована, нисмо били довољно јаки и истрајни да се одупремо страном утицају и јбг. што је смијешно узећи у обзир колико смо се дуго одупирали турцима, али ово сад је модерно доба, сви нормални су се одавде одселили, муслимани се накотили, а издајица на сваком ћошку