Prijava

пусти инспирацију да те вози. Смислите име новог Вучићевог воза. На свим порталима је било, осим на нашем сајту.

Toma the tank engine

Baš me vozi brt
Ritam vozi, ne staje
Vozin
Vozanac
Vozovar
Vozovorac
The Voz
Vozić Voćko Najvoćkastiji Vozić
Ne diraj me dok radim
Vukajlija.com
Mali ker
...

Гас. Да се клинци деру "Иде гааааас".

Smeta Novak, smeta voz, smeta put, smeta napredak. Samo njega da sklonimo i bice dobro sig. Ti licno ne treba uradis nista. Ti si dobar ja ne valjam.

Tako nekako samo u rimi

Brze pruge Vucic, stajalista djilas menjacnice solak

Ne smeta napredak, smeta prodaja prirodnih bogatstava, unakažavanje zemlje, svakodnevno vređanje inteligencije, psihotično diktatorsko ponašanje, manufakturisana paranoja itd itd.

ok je što čim se narod malo pobuni sve može.
Problem naroda je što se ne buni jbg.

sns članova 800k + porodice + penzosi to oko 25-35% države + koalicija.
Vučić je nebitan.

smeta prodaja prirodnih bogatstava

ovo smeta od 00. dakle vučko to da bi zaustavio leteo bi sa vlasti od eu i partnera. Nemoguća misija i za bilo koju buducu vlast

unakažavanje zemlje

od 90e, vučko je neke stvari čak i podigao a degradacija je sveopšta u svim zapadno orjentisanim drustvima. Nista spec vucko nije unistio

psihotično diktatorsko ponašanje

glumatanje za penzose, nebitno sustinski. Dozivljava samo onaj ko gleda pink i ne zasluzuje bolje.

manufakturisana paranoja

providna i benigna, opet pink.

Vučić je fašista plain and simple.

Ne smeta što je prodat rtb bor, smeta što je prodat za 350 miliona, a čisto im godišnje ostane milijardu.

Ne smeta što je prodata železara smederevo, smeta što puštaju kineze da kupuju najjeftiniju rudu da tope, pa pola smedereva crkne, druga polovina čeka da crkne.

Ne smeta spomenik Stefanu Nemanji, smeta što se srga 30 miliona na taj spomenik, a dečiji dodatak za samohranu majku je 3 hiljade dinara.

Ne smeta novi voz, smeta što je namešten tender za štedler, tako da alstom ili hitači ne mogu uopšte da konkurišu.

Ne smetaju zglobni autobusi, smeta da se kupuju duplo skuplje kinezare, a solaris ili man odbijaju jer nemaju preprodavca.

To se izborima promeniti ne moze.

Onaj koji je to omogućio se promeniti može. Malo neka druga ekipa da jaše i kara, smorio pičkousti.

aleksandrov voz orgija

Malo neka druga ekipa da jaše i kara,

800k clanova prelazi u novu ekipu.

Nije vucic kriv, mi smo govna.

Ne seeeri da prelaze, nisam znao. Samo nek siđe žvalavi sa ekrana, davi mnogo.

Sto se nisi uclanio majmune