Prijava

Ejdus je, na Vukajliji, najblaže rečeno, kontroverzna ličnost. Kao odgovor na mesečno agresivno prebacivanje jedinog preostalog ženskog člana na sajtu (na jeziku interslenga) da ga neprekidno samo napušavamo, odlučio sam da otvorim ovu temu.

Naime, ejd se uglavnom oglašava na temu kovida i vakcina, bitna tema, slažem se, ali tu otprilike imamo predstavu o ejdusovom stavu. Šta god mislili o tom stavu, ali isti je izrečen više puta.

Ostale svetske teme, ejdusov stav je potpuna nepoznanica.

Od stanja u Ukrajini, preko toga u kojoj banci dići kredit, dići li ga uopšte, do toga kako lečiti mamurluk, ja želim da znam šta čovek misli o tome.

Jer, nebitno je da li je dupli, da li je trol konstruisani nalog, da li je realna osoba.

U sva tri slučaja, želim da saznam više.

Gosp Ejduse, zanima me zašto Zvezda i Partizan već godinama gledaju u leđa zagrebačkom Dinamu kada su u pitanju uspesi na evropskoj fudbalskoj sceni. Koji su uzroci toga, po vašem mnijenju?

Autore Ejdus, za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim i predsedničkim izborima i koji je vaš rezon?
unapred hvala

Hotul evolution from suck it ejd to ask it ejd

Gospođice Cara, pridržavajte se pravila moliću lepo. U suprotnom ću biti prinuđen nauckati galantnog na vas.

Sraj, tek sad video upuctvo za uporabu.

Gospodine Ejduse, kako da budem upola dobar i pametan čovek kao Vi?

Na sva pitanja bice odgovoreno nakon popodnevne dremke.

Understandable. Have a great nap.

nesto me ziga u uterusu, mislim da se ejd budio sprema poduzi odgovor

Gospodine Ejduse, ako smem, opet. Pošto neoprezno uložih neke paretine u kripto slušajući Maestra (psi mu se mesa nabili!), imate li neke savjete o toj vrsti trgovine?
Znam da previše tražim, ali oduvek sam cenio vaše mišljenje. Čak i kad me hećim hinjski trovao protiv vas.

Gospodine Ejdus, koliko dugo traje popodnevna dremka (optimalno)? Zeleo bih cuti Vase misljenje

Gospodine Ejdore, da li ste živi?

EJDUSE NAPUŠI SE KURČINE LOOOOOOOOOOOL

Generalno se slažem s Carom, ali o tome smo podrobnije pisali na temi Vaccina. Nema potrebe da spamujemo i ovde.

tema je baš čist plag, bilo nekad sa granjkom tema gde celt otvorio ovako nesto.
vrlo neinventivno

jelte?

ko simpsonovi sam onda

ne, ti si nas mali vakcinisani buda zap je oklagijator

Ili i dalje drema ili je slagao, nema trece. Treba da Vas je sram, gospodine Ejdus. Prokockali ste nase poverenje