Prijava

Zapravo Gospodin Ejdus i jeste mrtav ali ako govorimo o njegovom duhu koji živi i dalje na šaljivom sajtu vukajlija, moglo bi se reći da je ISČEZAO odlaskom na dremku..

Dremka se pretocila u long nap till morning

Stariji coek. Al vec od 4h ocekujum da golubine seru u fullu

Ja ga, lično, neću požurivati. Ima temu vaccina ako želi o njoj o kovidu, ima ovu temu za sve ostalo, ima pravo i da se ne izjašnjava ovde.

Nisam vas zaboravio.

Samo mirno sa ejdom, bez drame bez pozurivanja. Za neke odg vredi sacekati a ne paganski reci kao celt NAPUSIS SE KURCA EJDUSE

Gosp Ejduse, zanima me zašto Zvezda i Partizan već godinama gledaju u leđa zagrebačkom Dinamu kada su u pitanju uspesi na evropskoj fudbalskoj sceni. Koji su uzroci toga, po vašem mnijenju?

Nedomaćinski odnos prema klubu, rasipništvo i korupcija.

Autore Ejdus, za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim i predsedničkim izborima i koji je vaš rezon?

Jedini način da se izađe dužničkog ropstva je vraćanje NBS u vlasništvo Srbije a za to je potreban istinski patriota. Jedini koji iole liči na to je Boško Obradović. Zašto je ta priča o novcu toliko bitna? Kao odgovor prilažem citat Nathana Rotšilda iz 1815:

I care not what puppet is placed upon the throne of England to rule the Empire on which the sun never sets. The man who controls the British money supply controls the British Empire, and I control the British money supply.

Gospodine Ejduse, ako smem, opet. Pošto neoprezno uložih neke paretine u kripto slušajući Maestra (psi mu se mesa nabili!), imate li neke savjete o toj vrsti trgovine?
Znam da previše tražim, ali oduvek sam cenio vaše mišljenje. Čak i kad me hećim hinjski trovao protiv vas.

U ovo se zaista ne razumem pa ne želim da ti delim savete.

Gospodine Ejduse, kako da budem upola dobar i pametan čovek kao Vi?

Hvala na komplimentu. Čitaj i radi na sebi svakodnevno. Znaj da smo svi mi samo ljudi i da smo kao takvi grešni. Trudi se da ne osuđuješ druge i sebe koliko god je to moguće baš iz ovog razloga. Nauči da razvijaš svoju intuiciju. Probaj da spoznaš Boga ako već nisi i nemoj se plašiti da svoj svet i verovanja okreneš naglavačke.
Ako si vernik - usudi se da pogledaš i pročitaš najveće ateiste i njihove argumente. Primeni ovo i na sve ostale aspekte svog života i znatno će ti biti bolje.

TRUE DINGOSPOW STRIKES AGAIN

Must be troll NAPUSIMO GA KURCEM ODMA

Jbt sto manje clanova to vise nubova.

Mene ignorise... Zar je to potez jednog kavaljera, eh...

Ovo podsjeca na Pitanje za Radjard Kuplung

Kosovce izvini buraz, cenim tvoju pronicljivost.

Ali ne mogu sva pitanja biti odgovorena, ali to nije razlog napises PUSIS KURCA EJDUSE

Ja bih da pitam ejdusa, hoće li biti većeg sukoba na tlu Ukrajine

ja bih isto pitanje postavio cari

E tako, po bontonu a ne PUSIS MI KARINU EJDUSE

ponosan sam na sve kako su lepo vaspitani.
Ceo dan nema nikoga da napise EJDUSE NASRCI SE KARINE bukv

true

Ejdus je jednom prilikom napisao da hoće da nam "razdeviči umove", ova tema je otvorena s tom svrhom.

korektno. nadam se da će i ejd povući neke radiklane poteze.

jel ima sanse uopste da se ejd posle ovoga promeni pitam se ili ce sve ovo uzeti zdravo za gotovo