Prijava

Došlo je i to vreme zapravo.

Raspisan je javni konkurs, u igri je besplatna karta, verovatno i smeštaj.

celt
vec neko vreme kupujem ljudima avionske karte ovde da dodju da se druzimo posto me mrzi didem tamo :)

-domacin voli da cirka stoga je i kvalitetna cuga u igri.
-domacin se ističe finim ponašanjem oči u oči jer iz iskustva zna da ljudi loše reaguju na istinu
-oko klope dosta zna spreman je i da napravi kojesta, aktivno ucestvuje u prikupljanju srpskih recepata, od juga do severa nebitno
-voznja usisivacem inkluded
-noob spike, zagarantovano

Nemojte praviti okupljanja i cekati celta, umesto da celt dodje vama ajmo mi knjemu.

ostaje da celt objavi broj mesta, datum i neke spec uslove ako ih ima.

CELTE STIZEMO bon celtaž

Eo ja ću
El beše franc kanton?

ja ocu idem. malo mi celt ide na kurac jedino i ne znam dal imam vremena za to al cini mi se ok uslovi

nije francuski nazalost, centralno nemacki, sranje je. francuzi uzivaju majke im ga francuske.

ako stvarno dodjete u svajcarsku druzcemo se platicu pice, jedenje, nisam pizda. jeste ovo sto kaze cara tacno uglavnom.

celte kako se zove mesto, jel moz otkriti, bilo bi lakse za konkurs?

Ako je švabski onda neću sigurno jer garant ću nabasam na
Š I P T A R A
I
P
T
A
R
A
Znači samo franc.
I žabarski ajde

oko ciriha je, jebi ga necu se doxujem bas za mesto, malo je.

E jebiga, zabagovo sajt nisam vido celte

E to bih voleo da mi bude second citizen, švajcarski francuz

da ok tnx, dovoljlno je..

UVRSTAVA SE U PONUDU OBILAZAK CIRIHA tnx

nisi valjda iz klotena loooool

ima siptara, nema price.
uglavnom su ok, boli ih kurac za celu pricu, ako ne nabasas bas na nekog totalnog kretena.

nije, nisam ciriski kanton uopste.

ozb kolike su šanse platiš vukajlijašu kartu i da li si to već radio, i da li bi to radio?

60€ povratna evo ne znam

nije krindz pitanje, stavi se u poziciju mladog vukajlijasa u idealnim uslovima ofc da dobije takvu mogucnost.

oces ti kupim kartu caro?

nisam kupovao vukajlijasima karte, uglavnom blizoj i daljoj porodici.

naravno da hocu jbt. Ne znam dal bi dosao, mozda bi je prosledio nekom drugom.

ali svakako ne bi voleo da je dobijem bez konkursa. Bukvalno se pisas po svima koij prate temu iz ofa

nisam kupovao vukajlijasima karte, uglavnom blizoj i daljoj porodici.

znaci spika za nedostatk druzenja i dosade pada u vodu. Kupuje samo onom kome mora.

Haha zamisli Cara ode kod Celta u Winterthur neki, bace selfie Cara osmijeh od uha do uha, celt onako neki kurtoazni a u rukama… index senvichh