Prijava

Mesto gde mozete da preporucujete, komentarisete, kritikujete... podcaste.

Stavicu sad po strani Galebov Agelast, jer je za domacu scenu veoma podigao lestvicu, sto se oseti pri bilo kom pokusaju slusanja domacih podcasta.

Od domacih sam davao sansu:

Ozbiljni strucnjaci
-Slusao sam prilican broj epizoda jer mi je trebalo nesto da popunim smene u iscekivanju Galeba. Imali su par interesantnih momenata, mada su se vremenom izlizali i osetilo se da nemaju pojma o cemu bi pricali. Dobra uspomena momcima na vreme kad su se lozili.

Biznis price
-Svega nekoliko epizoda sam poslusao i naleteo sam na interesantne goste. Ono sto me nije zadrzalo da odslusam sve je recimo epizoda gde Srdjan Djokovic 15 minuta izjednacava sina sa Isusom, pa sa Kosovom, pa u suprotnom smeru, kao i epizoda sa jednim momkom ciju pricu relativno znam, kao i njegov put, koji je prestavljen megalomanski, pa sam zakljucio da mu odabir gostiju nije bas kredibilan i da ima previse baronisanja.

Belgrade Backstage
-Interesantan primer gde su gosti vrhunski, medjutim, voditeljka nekako ne ume da vodi emisiju i onda napravi cudo, da od tako interesantnih gostiju napravi neinteresantnu emisiju. Zaista neverovatno.

Pojacalo
-Probao jednu/dve, tonalitet glasa voditelja mi nekako drka kurac i gleda me u oci

Radioaktivni komarac
-kao kod Blegrade Backstage, samo sto je ovde problem odusevljenje voditelja gostima, kao i gostiju voditelejm. I onda imate osecaj da ste vi zajedno sa njih dvoje na dejtu.
Mislim, ne mozes dovesti glumca i pitati ga za top 10 filmova i slicno. Jebote, nije to leksikon. Tinejdz muvanje.

Price iz dijaspore
-Upravo sam poceo slusati. Sve sto cu reci, citav podcast je snimljen zvuk razgovora preko skajpa.

To je to od domacih, ako se setim jos, pisem...

Od stranih. Ne bas mnogo. Par pokusaja. Jedino sto sam odslusao celo, je serija "Wind of change". Zanimljivo uradjena. Radnja je o tome kako je CIA koristila muziku za meki rat. Sve se vrti oko toga, kako je srusena SSSR sa jednom baladom...
https://crooked.com/podcast-series/wind-of-change/

Piramida radosti

Voditelji sa Sport Kluba. Pricaju samo o fudbalu. Zanimljivo je jer ne dave, daju neki svoj ugao gledanja jer su ljudi 24/7 u fudbalu i onda mogu da se cuju i neke zanimljive "insajderske" price

Nesto se desilo, trenutno ne postoji taj podcast ali sam pisao Vladi Novakovicu na instagram i odgovorio mi je da je tesko da ce biti opet ali nesto slicno (verovatno pod drugim imenom i sa drugim sponzorstvima) relativno brzo

kao i epizoda sa jednim momkom ciju pricu relativno znam, kao i njegov put, koji je prestavljen megalomanski, pa sam zakljucio da mu odabir gostiju nije bas kredibilan i da ima previse baronisanja.

Daj neki prljav ves neku paralelu kako se stvarno desilo a sta je izbaronisao

Onaj bradonja ima nekako iritantan glas, ne mogu ga slusam

Za ljubitelje auto-moto sporta i NFL:

Infinity lighthouse