Prijava

Hajde da čujemo šta imate da kažete

Znas li da navedes bar jednog domaceg proizvodjaca cetvorotaktnih motora

kombinacija teme + avatara + nicka plus prvi post LOOOOL

Lol jel to za motor pitas? Msm da vise nemas da kupis nov dvotaktni motor kubikaze vece od 250cc. Dvotaktni je startniji, razvije maksimalnu brzinu za upola manje vremena nego cetvorotaktni, ali je isto tako i dvostruko pa i trostruko veci potrosac od cetvorotaktnog. Bucniji je, vise zagadjuje, krace traje, tj ranije ces morati da ga servisiras nego cetvorotaktni. Opet sa druge strane jednostavniji mu je mehanizam nego na 4T pa je i jeftinije. Jedina prednost mu je da u nekom slucaju kidavele gde sekunde odlucuju mozes mnogo brze da se izvuces, ali ako planiras neko kruziranje, duza putovanja, sve je na strani 4T masine. Ja cu isto uzeti neki 4T.

kombinacija avatara + nicka

realno brt, kad vidim ovog lika ovde, rastužim se. ne na "mrš mamu ti jebem" način, već mi ga je ozbiljno žao. ovaj dečko deluje kao da ima neku neurodegenerativnu bolest, da je možda udaren, a ovo ne pišem sa namerom da ga uvredim, niti da ga napušim, već mi ga je istinski, dubinski, žao.

Ček ti legit misliš da postoji neko ko ovako stvarno izgleda ili epski troluješ?

ne mislim na ovu kurčinu familijobe na profilnoj, nego to što ga ovaj gotivi.

a pljuje ono što je ispravno.

Ahaha al sto falimir daje kobjasnjenje looool

Proguto trolinu

Loool jesam se upeco ali sam anulirao efekat smajlichima vidim obrisani serem se modovima u usta zvalava!

Ne.
Nisi se upecao, nego si upucani moron koji je docekao priliku nesto da napise u varijanti "nesto pametno a niko nije ni pitao pa samo da objasnim"

Ovde se bas pokazuje kolika si fejlara na bazi 24h pokusaja normalnosti

Lol pa upravo si objasnio Carishino bivstvovanje na sajtu oduvek in a nutshell.

Ima istine. Ask smo 4 more pro tips

Mada ovaj tvoj primer je bas down noob lvl

Aj napusi mi se kurca krmak.

Ako pričamo o skuterima do 50cc 4taktni jedino za tinejdžere do 60 kila. Sve preko toga isključivo 2taktni.

Ejdus zaključio.

Može lok.

Realno oni naši IMA MUJO TRAKTOR mopedi i slično to je sve kršina. Ali ima motora sa ozbijnijom kubikažom (ne preterano jebiga).
Hvala na razjašnjenju. Ako budem imao para onda samo i isključivo 4t, jedino zbog izduvnih gasova i nestabilnosti motora. Inače bih izabrao 2t zbog ubrzanja.