Čet

  1. Gospodo, da li vas je ovaj strog, ali pravedan ban čemu naučio?

  2. idi ishejtaj ejda noobino

  3. lepo je bilo bez care, moram priznati.

  4. Pozdrav ivici nožnoj gljivici

  5. Kako se zove hotul koji se bavi turizmom?

    Hotulijer

  6. Hotul' uspjeti da preskočim ovaj hotulski bedem bokta mazo
    -------------------------------------------------------------------------
    O - ooo ona i jaaa, o - ooo i ja i tiii
    O - ooo svi zajednooo u hotulu ljubavi
    ----------------------------------------------‐--------------------------
    H. P. Lovecraft's Khotulu

  7. Nikada neću razumeti zašto me toliko ne volite. Ja sam samo iskrena. To je sve, takva sam. Postoje takvi ljudi. Ako su vas drugačije učili ja se izvinjavam. Nisam nikoga dirala prva. Od starta ste me napali kao šakali...
    Samo sam htela da razmenjujem slova sa normalnim i inteligentnim ljudima. Mislila sam da vas ovde ima.
    Ozbiljno mi nikada neće biti jasno šta sam uradila prva da nakon toga uslede nizovi mog idiotskog ponašanja u vidu puke samoodbrane na osnovu kog sam sama stvorila ovde sasvim pogrešnu verziju sebe. I sad je to nepopravljivo. Je li moguće da sam najgora osoba na planeti ikad? Svi ste protiv sajber nasilja a mene niste poštedeli gram.

  8. to je zato sto si zensko, prosto zato sto se izdvajas.jos kad to izaziva tvoje reakcije onda ih jos vise podstices.nisam citao ko te napada i kako ali verovatno je to razlog.ok je sajt sto mozes da dodjes i pises sta hoces, ko voli moze i da smislja def.ali mislim da je vreme za gasenje

  9. zamisli ti dođeš na sajt i bez razloga počneš konstantno smarati i napadati ljude bez razloga i onda se čuditi kada ti uzvrate udarac. i onda počneš prositi na tom istom sajtu od istih ljudi kao ciganka da imaš za detetu leba u crevo turiti. e pa da ti lepo kažem, mrš na ulicu i tu prosi.

  10. Zasluzujes sleper govana da ti neko sruci ispred ulaznih vrata avvl
    Nzm zasto ali kad god procitam tvoj post uhvati me ana.rs ili luftika vajb, inace neam nista protiv tebe

  11. Otključali ste sledeći čekpoint - kletve. Naposletku se ciklus obnavlja i kreće ispočetka

    >> povratak > šupkanje > odlazak (zauvek) > povratak > kmečanje > kletve >>

    Prigovor dužnika i eventualni ban ne odlaže izvršenje.

  12. Avvl pjeva;

    Kad imam ja dajem
    kad nemam ja prosim
    sve sam stekla sama
    na to se ponosim
    samo ne znam kako
    s' bolom starim da se nosim

  13. Prvo - nisam prosila - tražila sam pozajmicu. Ljudski, jer sam posmislila da ste ljudi, pošto u okruženju imam samo neljude.

    I drugo, nisam počela prva uopšte. Vama smeta svako ko dođe a da na njega niste navikli... Naročito sa malo drugačijom pričom i ponašanjem. Nemate osećaja, tolerancije. Zapravo se po tome vidi koliko ste bezdušni.

    Daleko od toga da nemam ništa - imam i verujem više ovako materijalnog od većine vas. Samo sam trenutno zaglavljena jer mi sin ima problema. Dete koje je užasno vezano za mene jer je samo na mene i upućeno ne mogu da ostavim da raste sa problemom i idem da mlatim pare a kasnije da lečim te iste nerešene probleme koji će biti stoput gori budući da je trpeo nasilje od oca. Sve ima svoju pozadinu i težinu, ali očito ste vi od kamena, ljudi koji nikada nisu imali veći problem od toga šta danas za ručak ...
    A da rasprodajem svoju imovinu, očevinu, neću. Ne želim..Jer novac koji mi je trenutno potreban je sitan u odnosu na sav trud koji je u to uložen. Jbg, ne shvatate očito, ili ste jako mladi, vas nekolicina i nemate pojma šta je život, ili ste stvarno prezaštićeni, uljuljkani u neke lepe krpe i takvog vam je mirnog toka život.

  14. Nista lose nisam mislio nego mi ta pjesma pade na pamet

  15. Ali sve ovo će proći. Sešću i ja na svoj tron.
    Onda će se igra iz korena promeniti.
    Ali nikad ni na koga sa tog trona neću gledati sa visine.

    Najlakše je reći - ova žena je lenja i maloumna, udri po njoj govnima. Prvi baci kamen. Najteže naravno od većine ni ne očekujem - stani, zamisli se, pomozi, možda vredi.

    I naravno da se stidim zbog toga što sam u takvo situaciji bila koja mi je savila kičmu do te mere, do te granice očaja da ikoga ovde pitam da mi pomogne. I stideću se čitav život. Ali to ne umanjuje vrednost moje ličnosti. Nikad. Ni u kom pogledu. Uživajte!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.