Čet

  1. Sorošu jel se bojis filma sound of freedom a

  2. Da se bojim, ja sam ga i finansirao da zamutim vodu

  3. outstanding move zato ste tu gde jeste

  4. Počinje li nevreme na severu zemlje narode?

  5. Hvala! Znači oko ponoći je ovde ako ne i pre.

  6. bude li mi crko internet dok igram pes krećem u štrajk jedenjem

  7. Haha pes to je tako 2010te

  8. Pes 6 je šmokljin heroin (al onaj melkov sto ne mozes da se navuces ali volis)

  9. jebote sad sam provalio da je i dalje aktivno dosta igrača iz pes 6, tipa mesi, ronaldo, ali i bufon, rui patrisio, stojković... msm igraju po nekakvim šnj klubovima ali to su karijere od po 20+ godina ej

  10. Ne sećam se patrisia iz šestice mora da je bio baš ono na dnu rezervista sportinga, ne one plave rezerve nego one zelene skroz dole

    ima još nekoliko legendica aktivnih iz tog pesa, vertongen, david silva mada on baš nedavno prejebo ligamente i mislim da je završio

  11. Ne sećam se patrisia iz šestice mora da je bio baš ono na dnu rezervista sportinga, ne one plave rezerve nego one zelene skroz dole

    da da, imao 19 godina a ovi mučenici kuburili s golmanima :D sad me baš zanima ko je sve i dalje aktivan, nego ne mogu da nađem bazu igrača šestice

  12. našao :D https://wepesstats.rf.gd/pes6.php?page=1&sort=AGE&dir=asc walcott, subotić jebote njega se ni ne sećam da je bio u pes 6, hummels...

  13. jesi ti svestan ovih prebolesnih imena decxko

  14. хахахаха окака
    шмокљане имаш линк да скинем пес 2006

  15. силва објавио крај каријере читао данас врв званично

  16. jebem li ga 627 ja sam davno to skinuo i uštekao na nekoj flešci da imam, probaj ovaj pajratbej torent pitaj boga dal to radi uopšte danas https://thepiratebay.zone/torrent/3551623/Pro_Evolution_Soccer_6

  17. Ок скинућу па ћу пробати помоз боже

  18. imate firebird patch za pes 6 za prošlu sezonu i shollymov koji ima partizan i zvezdu za pretprošlu. firebird verovatno pravi i za ovu iduću

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.