Čet

  1. Nači kmeče lololo u životu.

  2. loše ti je ovo jer
    Vrv bivaju manipulisani manipulisani lololo.

  3. Brt cara ima vokabular od tipa 30 reči, veruj mi, ovo je zlatno.

  4. Indusi krindžuju gej ekipica na temi.

  5. Plidu u kikindi, cara e tbrx daj krug u kabriu plidu kao tbrx nie moj bukv cara esam te izmanipuliso lolo ne bih ni vozo moze odban zozo

  6. Pls da se ubaci rec kuvanje true koristim dok je planiran caragpt ovako feil bratex kmeeeee

  7. Nove reci: kuvanje, kuvano, kmeeee sa manje i vise e, hoti-hotiji (ex hotuli), smirijo pogledom

  8. Ima tu bar 40-50 reci, cuj 30 reci vokabular jbt

  9. Bukv nikad nista nisam imao u opisu profila ili link ovakav rad zasluzuje da se linkuje na profilnoj cak bi bila topina da pored svake teme imam baton i da mi samo pejstuje odgovore da se ne smaram

  10. Oke, ubacujem kuvanje i smirivanje pogledom kad stignem, thx bro. Ostali izrazi moraju zaživiti još malo, pa ćemo editovati.

  11. Kuku, nisam valda ubacio. Neozbiljan sam.

  12. Bukv smireni pogledom glupi mejmuni na letovanju.

  13. bukv ne kmečite lolo lejmara kabrio true

  14. FAZON SMIRENI POGLEDOM KAO HOTULI PO FORUMU xaxaxa smireni pogledom looolol

  15. Hahahah joj kameni hvala ti za ovo a zahvala ide i cari koji je utemeljitelj ovog preludog slenga

  16. haha ali jos se smejem na smireni pogledom...ukrocen pogledom, kao neki filmski poster
    Gospodar zveri:
    TAMED BY A GLANCE

  17. Bukv neam vise potrebu da pisem jbt osecam da mi je kameni sovim usao u pajsad MAT(E)RICU

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.