Čet

  1. Tebra kmeče za Mylycom kmee kmee na temi.

    hahahq ovo je nesto sto bi i ril cara rekao

  2. Hahaha odličan fazon

    Edit: ovo za matericu odličan fazon

  3. Jbt prskaju krv u oči majmunima vaccinisani majmune

    lolo ovo je dobro slozio ovo bi rekao u rl

  4. Carameli kopaju zlato kao dingospowi u životu

    Ova je vec motivisuca

  5. eto ga, gotovo, nema više care, nikad se više neće pojaviti ovde, kraj. ripčina legendo.

  6. Ali jebena 2016. Imas pristup tolikom broju informacija, bilo gde, bilo kada. Tebe zabavlja ovo majmunisanje na koje se peca samo debilcina kao ja i opet mi dizes pritisak u 2 ujutru ejduse, borise b, onaj kurac na a i koje si jos profile debilne imao, najebem ti se majke sljamu jebeni. Toliko je tema na kojima mozes da postavis nornalan post, ucestvujes u normalnom razgovoru ili raspravi, pisi one kurceve definicije ili pravi postere u vezi politike, idi sa fejdom i vocom pisi daj deje gola na chatu samo nemoj ovo bedno majmunisanje, pogledaj se kopile jebeno, cemu sve to, haha kako sam planuo na tvoju zafrkanciju pravi si djavolak. Taman kad covek pomisli da se ocistio forum od govana, makar i ovako polumrtav funkcionisao je bez ovakvih retardiranih stvari, dok ova majmuncina ne saceka tacno kad mu istekne ban pa da se istog momenta opet majmunise, a na prvi ban od 30 dana vec pravi sledeci profil da mu bude spreman kad mu ovaj trajnuju, ugini kopile jebeno, bohore budi kosmopolitu da zaspim spokojan

  7. Prethodni post vredi dan danas

  8. Ne post kao suzdržavanje od mesa, tobe jarabi.

  9. Ko ne jede mesa, ne vidi nebesa

  10. Ko ne igra pesa, mama mu sestra

  11. Plidu se sutra vraća kabriju, cara uzbuđen

  12. Oooooo kraj odmora macoreeee, sve da ispricas kabriu kako bilo i sta ste sve mogli zajedno

    Kolko si bio jbt 5 dana

  13. 6 noćenja, imam još odmora, odoh u Srbiju zemlju bitaka

  14. Trebao sam prvo u Srbiju pa da se relaksiram u Hrv al ću obrnuto ipak

  15. Nadam se da u srb dolazis kabriom valda toko muda imas iako su ovde sve lopovi bez odavde znas kakav narod balkanjerosi

    Deces malo tara-zlatibor klasik ruta ili imas nesto ozbiljnije u najavi

  16. Ma ja standardno, pa cu sići dole kod svojih a onda možda zapalim do juga poslom ako ne odgodim to ovog puta

  17. Tablete za spavanje na biljnoj bazi koje sadrže melatonin.

  18. Ако је ово твоја фотографија, ошишај се под хитно. Носи кратку косу, мушку фризуру, тако се то некад звало, и бићеш мање нервозан.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.