Čet

  1. Ako možeš 17ku da pikaš, e ona je isto top (16ka je valjda ista), imam i peč od prošle, pretprošle godine, dobra je fora skroz

  2. не форсирам те нове не знам ни дал могу да их играм нити ме занимају најновији пес што сам играо је пес 13 имам и даље на компу и мастер лигу цепао својевремено а од фифа, фифу 14 и то је то не волим те нове са новим играчим смарање ми, радујем се 10ки сад бар да извучем тих 10ак сезона у мастер лиги мало спрдња

  3. ne dirajte mi pes 9 :(

    ja bih volio da shollym izbaci patch opet ali slaba vajda od toga

  4. фифу 14

    Msm da je ta bila poslednja normalana mad poceli su govna da jedu od 09

    Bukv najbolje fife sam gameplay 03 05 07

  5. Football Life 2023 treba igrati. To je nekadašnji Smoke, samo sada kao standalone igra bazirana na PES 2021 sa modifikovanim gejmplejem.

  6. Rado bi probam nesto normalno. El ima na p bay ili se placa koja varijanta da ne trazim sad ko majmun

  7. шта оћеш да пробаш не разумем?

    ne dirajte mi pes 9 :(

    не сме нико да дира тамо неке 2013е сам скино пес 9 и смоке печ с њим и цепао мастер лигу колико се сећам довео месија за оне поене вриштао сам од среће тада, лепа вријемена

  8. шта оћеш да пробаш не разумем?

    pajsad

    Football Life 2023 treba igrati

    nisam u toku sa pecevima za fudbal

  9. ахахахха а то никад чуо :Д

  10. Ne igraju mi se ove igre od pre pajsad 15god jbg, jedino sto sam gurao je fifa07 na gamerangeru ali i tome vec dosta godina kako sam batalio.

  11. Играх малопре пес 10 добра је мастер лига и симулација је одлична пес 10 је ближи 13ки а пес 2009 је ближи 6ици по гејмплеју неком
    мени су те старе симулације дојаја због играча старих

  12. Pa to jeste, lepse vreme fudbala nego ovo danas. Sad jos u fife pesove kad se infiltrtaju saudijci kao relevantna liga

  13. како је кренуло правиће се печови да се избаце лиге типа саудијска

  14. Football Life 2023 treba igrati

    ovo dobro izgleda, sad cu da skinem

  15. e super javi dal radi i pustaj link

  16. ej bre ovo ima nasu superligu hahaha

  17. ocu caro ne znam kad ce se skinuti jer ima 8 mediafire linkova po 2gb... uzas za skidanje ali izgleda mi jako zanimljivo pa aj da vidimo

  18. Fala tbrx mozda jos negde videti link jebem ga

  19. https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6281696

    evo ne znam je li to to, obzirom da je skoro 70 gb, ali скачаj ga pa vidi je li to što se traži.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.