Čet

  1. ја играм и мастерлигу малко ето

    masterliga sa onim legendarnim pes izmišljenim igračima Minanda, Castolo, Espimas najjače nešto

  2. хахахахха видео сам кацам лајково на фб пес 6 шолим печ избацио ми то нећу се цимати наравно ХД

  3. ја узо интера фиго и адриано спрега незаустављиви и фудбал је тежи него но новијим песовима типа 13ка

  4. meni je pes 6 prelak jer ga igram čitav život jbg znam sve fore. ima li neki peč za ovu sezonu za pes 9 ili 10?

  5. E, Smoke patch je bio dobar za 10ku, vrhunski odrađen, ali prestao prije par godina.
    Što se tiče sadašnjih... Bem li ga, za 10ku sam našao neki egipatski i neki arapski jednom, bili su okej. Probaću da nađem, pa šaljem

  6. ajde zdravo bio, šestica me je smorila jer uzmem one ORIDŽINAL PLEJERS minanda castolo i te forice i dobijam bajern 10 0... ajde

  7. хахаха а од бајерна јача фазон рома и то дупло :Д

  8. мало је мастер лига смор да се цепа јер не можеш да прескачеш утакмице него мораш свих 30 у сезони да одиграш или колико већ има

  9. хезно
    meni je pes 6 prelak jer ga igram čitav život jbg znam sve fore

    https://i.postimg.cc/mkvysH8v/0h4l6iuov6e41.webp

  10. Onda dođete na turnir i počisti vas desetogodišnjak, kao što sam video milion puta da se dešava.

  11. ххаха прес екс ту даут

  12. имал начина да се скипују мечеви у мастер лиги и зашто не

  13. Isapunja te klinac koji nije bio ni u mudima kad se 6 pojavila

  14. samo ako je gook a to se onda ne računa jer mi nije protivnik bilo ljudsko biće

    ima još nekih fora u šestici koje smatram ispod časti, tipa na ovom serveru gde igram pojave se neki apsolutni cave-dwelling nolajferi koji znaju bukvalno sve moguće, manual passing svaki put nema greške, koriste taj manual pas umesto šuta zabaguje se golman ne može da odbrani itd itd

    u časnoj pes 6 borbi bez bagova i exploita tu se meri srce u junaka

  15. hahaha šmokljo to ja radim

    хахаха а од бајерна јача фазон рома и то дупло :Д

    ma mislio sam na ovim pečevima đe je novi bajern

  16. 627
    имал начина да се скипују мечеви у мастер лиги и зашто не

    U šestici nema, desetka znam da ima "Leave it to coach" ili takvo nešto, dobiješ samo rezultat i to je to.
    E a master liga na šestici, ako ne možeš da preskočiš možeš kao trener da budeš, mjenjaš igrače i taktike po potrebi valjda i može duplo da se ubrza kolko se sjećam

  17. ma mislio sam na ovim pečevima đe je novi bajern

    хахахха а ок :Д onda нећу притиснути Х да посумњам
    Е лукац важи хахах
    Је л вреди скинути пес 2010 да цепам мастер лигу мало мени због тих старих играча готивно на пес 9 нисам ни пробао то колико се сећам а колико видим на ЈТ пес 10 је добар фудбал

  18. Небитно скидам пес 2010 турите савете искуства и то ако некога не мрзи пробаћу мастер лигу мало амин

  19. Vrijedi brate mili, pes 9 i 10 nebo i zemlja. 10ka možda najjače nešto što je izašlo posle 6ce, pikao sam ga danima. Jedino što nakon desete sezone master lige sve postane isto. Isti timovi idu u LŠ, sa istim timovima si svake sezone u grupi, nema neke dinamike i to što se toga tiče. Ovako je topina.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.