Čet

  1. Gdeeee ste mi? Ljubi vas Gospa od Noći! ❤️

  2. Evo, odmaramo od noći neprospavane, pokušavam da se sjetim gdje sam parkirao lopatu, pijem kavu, crnu ko humor mi i tako

  3. I ja ne spavam, mada je to valjda glavna odlika Gospe od Noći. Pas mi mater jebo...

  4. ahah nisam ocekivao da ce taj moj post za gospu pod dejstvom dva niksicka biti ovako ovekovecen xd

  5. Jedi govna proklet bio

  6. odlicno, ugini irvase

  7. Priča o irvasu ladačkom

  8. eto ja tebi link za fudbal ti meni tako..

  9. Kraj ovakvih crnogoraca, ne trebaju mi srbi

  10. Haha kasno sam video, sve je je to u duhu gospe od noci

    Hvala za link, prokletnice

  11. kameni on je srb nemoj tako

  12. nezavisni vasojevići kad

  13. Hahhahaha nema šta, epic. Zapravo to i jeste najpribližnije predstava o meni koju sam plasirala ovde. Tako da bez brige. Ispalo je na kraju šaljivo i smisleno. ☺️

  14. Ali prokletniče hahah da se nasmejem u svim mukama.

  15. jok uhvatio me nekakav stomačni virus ubi

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.