Čet

  1. Gdin Cara mi je ponudio otkriti recept da novosadski index, ali tradicionalni, ne ono što uvaljuju švajcarcima. Zato prelazimo u odnos pun poštovanja, barem zasad.

  2. Ajd promjeni profilnu ljubim te, stopio si se s ovim dupljakom

  3. Ja nisam ono što vi mislite.

  4. Ja ne trolujem po forumu(to vam može razjasniti gospodin Kamenofil,naravno,ako još uvek veruje).

  5. Yes sir for index, cc

  6. Kad ti jednom srce slome, ne veruješ nikome

  7. bio sam u novom sadu svako ljeto zadnjih 10 godina i i dalje ne znam sta je index sendvic lol

  8. Vi mislite da sam ja izrod,zar ne?

  9. Da li ste onda uistinu bili u NS?

    EDIT: pitanje bilo za autora Hezno

  10. U Novom Sadu?Nisam bio ako vas zanima.

  11. Kažeš da si iz Federacije jel?

    Aj prouči fatihu onda

  12. U Bosni je zbog veroispovesti nastao veliki nacionalni problem.Ne bi ga mogli rešiti ni...
    šta ti ja znam.

  13. preloši trolovi na forumu aj da su bar zanimljivi

  14. What color is the boat house at Hereford?

  15. Bob rok bio najveci gospodin od trolova, i svi oni njegovi profili (stratimir, skudetto, jahtung, macak u cizmama…)

    Ovo sad sve retardi

  16. Bob rok sam otvori temu i nabije 150 strana na njoj, njemu je ostatak foruma nepotreban

  17. Dobro, ono njegovo ponavljanje, ponavljanje reči je malo, malo bilo iritantno ipak, ipak.

  18. Ako je njegova misija bila da pozelim da mu skrcam vrat onda je njegova misija bila, bila uspesna

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.