Čet

  1. Sta je sa ovim gedzimirom jbt jos nije prosao inicijaciju treba stavi muda u procep da ispipamo da nije prevara

    Gedzimire sine lurkovanje prvo mejmune, lurkovanje pa onda forum

  2. Što ga nisi branio, majmune

  3. Branim bukv true naloge avii fazon sto je svi iznapadali da je dupljak strah od dupljaka je pregolema, brata ejdaru, zozoa i koga sam jos branio jbt

    A da jokaru

  4. Jokaru i milicu legit

  5. Ja mislim da je ovo dr Vuk mada nisam siguran.

  6. Također, mislim da je neka promena vremena, pa mladi .Vuk ima posledice.

  7. Slazem se sa hotijevim stavom sig sig je vuk ili je ejd tj zapata posto on drzi ejdaru

  8. Ali nisam dupljak,kunem se.Hteo sam se zabaviti na forumu i dolazim iz Bosne.Pišem na ekavici čisto zato što mi se može.Mogu ja i na ijekavici pisati, ali mi mrsko.Lijepo vam govorim cijelo vrijeme da dupljak nisam.Nemam pojma kako to dokazati.Što se tiče činjenica,to je istina i stanje koje se događa u mojoj domovini.

  9. Ionako,tema ovoga je chat.

  10. A inicijaciju ću sam da napišem i izjavit ću se da prevarant nije moje srednje ime.

  11. Đe ti je Haso,bolan?

  12. pošalji sliku lične i jmbg pa ćemo ti poverovati

  13. Nije sramota ici psihijatru, sramota je biti daun sa dupljacima na propalom sajtu

  14. Slusaj gedzo,

    Ja sam ti reko ako si iz bosne prouci nam neku dovu, to nesto fol nisam musliman ovo ono ne prolazi ti to burazeru ni mesni nije musliman pa zna jbg mi smo vamo specijalna sorta

  15. Evo ne moraš na arapskom. Nastavi:

    U ime Allaha milostivog, samilosnog...

  16. Gospodaru naš,Stvoritelju svjetova i vjero naša.
    Tvoja ruka podari nam pako i raj,
    I sve na svijetu,
    I život,
    I smrt,
    Sve,sve,sve.

    Bismilla ri rahmani ni rahim!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.