Čet

  1. Jbg, niste istraumirani. Ne možete to da shvatite. I ne želim ikom ikada da ima moja iskustva.

  2. Ništa seks samo vođenje ljubavi

  3. Ja se NIKAD ali baš nikad neću oporaviti.

    Nedostaje mi da s nekim pričam ali nema nikoga kome verujem. Dolazila sam ovde, smatrala sam ovo crnom rupom u kojoj mi je prijatno. Međutim poslednjih dana ni ovde ne mogu da budem. Posle mnogo izrečenog i ispisanog samo mi se ćuti. Ozbiljno mi se ćuti. Opasno mi se ćuti.

  4. Osim kad je vrućina a nema klime, onda seks

  5. jbt ništa gore nego kad se oznojimo i ja i on pa sve kaplje pi

  6. смршајте и мање ћете се знојавати

  7. Da li je seks vredan toga, autore Vuzi?

  8. ovaj vuzi deluje kao da ne guzi.

  9. Kameni u burzumovim patikama a burzum u gambijevim

  10. незнам не јебем и не могу да коментаришем

  11. Kako bi maksimalno dominirao, jebem isključivo u čarapama. I sandalama na tim čarapama.

  12. da nisi nemač pojma, jebobi u kopačkama.

  13. Pa da hrastov pod oštetim, nabe. Ne jebu svi u potleušicama.

  14. Moram prestati piti kafu navečer

  15. Koga lažem, nastaviću

  16. Ja je mogu do jedno 21h, sve preko remeti san iako nisam bio osjetljiv na kofein uopste tj nije me radilo svakako ali sad em ne mogu bez nje em je ne smijem piti kasno

  17. Gde ste nedrugari, nedostajete mi...

    Lepo je kada imaš gde da svratiš pa makar se na tom mestu svima i gadio.

    Prokleto je kad nemaš gde.

  18. Željko Joksimović ft Avvi - Gadura

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.