Prijava

VELIKI POZDRAV ZA GALANTNOG SIPTARA KAZI MI JESI KUPIO JOS NEKI LOKAL OD ONDA KAD SI PRICAO DA SIRIS "POSLJOVI"

Jbt, kažeš im još da ne možeš da ih nadgledaš sve vrijeme, da budeš iznad njih ko lešinar i odmah kad pogriješe da ispravljaš. Jbt, ostaviš im tonu literature, i oni kažu "am... Pa meni lakše tebe da pitam nego sam da nađem." Mislim se, jebote, daj mi pola plate, sve ćemo srediti, jer ti radim pola posla.

BTW, đes Roče, kako ide?

Lukace dajes im povoda jbg ocigledno si nekom ucinio pa se proculo, ajde jebiga sad da volis da pametujes pa klinci nanjusili lesinu nisi uspostavio kontrolu na vreme

Hm... Zapravo, ima smisla. Al opet, ne mogu stalno biti tu. Aj i da jesam, stav me jebeno nervira. "E Lukac, aj ti ćeš mi to uraditi." Prosto, jednostavno. Ni imam li vremena, ni radim li šta, niti pitanje. Ne. Samo eto tako, nema šta da se buniš, kraj. A ako kažem da nije moja odgovornost da radim njihov posao (gle čuda nije) nadrkaju se.

Ma... Uspostaviće se kontrola. Mogu oni do prekosutra da se drkaju, bole me kurac.

Pa meni lakše tebe da pitam nego sam da nađem.

To je linija manjeg otpora jbg kad znaju da ces da im kenjas ako nesto pogrijese onda gledaju da nista ne rade na svoju ruku + imas masu nadređenih koji drkaju na to da budu od pomoci da bi posle mogli da kazu da su oni nekog nesto obucili i da su oni zasluzni za taj kolektivni rezultat

Btw. Pojma nemam o cemu pricas ali ako je nesto poslovne prirode onda ovo moje gore stoji

To je linija manjeg otpora jbg kad znaju da ces da im kenjas ako nesto pogrijese onda gledaju da nista ne rade na svoju ruku

Bem li ga, ne drka se niko ako nešto zajebu u prva dva tri mjeseca. Jebiga, nov si, ne očekuje niko da ćeš sve da znaš. Naravno, možeš da očekuješ podršku, to je skroz okej. Ali ne da te neko vodi kroz čitav proces svaki put.

imas masu nadređenih koji drkaju na to da budu od pomoci da bi posle mogli da kazu da su oni nekog nesto obucili i da su oni zasluzni za taj kolektivni rezultat

Hah, kamo sreće da sam kakav nadređeni xd

Ma... Svakako nema veze, smisliću nešto.

Profe kako Ejdus ima glavatara i dalje, a banovan?

Privilegije jebiga… e moj snime kako te jebu ovi dobri ljudi

a eto moj jebaču... ćale mi je lepo sročio kada sam imao jedno desetak godina; "sine, ako stoka nanjuši da te more jahati, jebaće te dok ne crkneš.

sad bih ja sve to nalemo da ne more na tortu da sedne danima, ali štiti ove anonimuse anonimnost.

Koga treba doksovati?

koga god ti nije žao, lepše je znati više nego znati manje.

Bolje znati nešto nekad ponegde, nego ništa nikad kojekude

(Daj Caru)

This image cannot be loaded

Au kliknuo si na link n00be, sad će te xxSkauzerUbicaPG99xx hakovati preko ajpi adrese.