Prijava

Zatvoriše nam temu, a baš nam lepo krenulo.

Daj nemoj molim te.

Hahahhahahahahha Maestro dobra ponuda, šteta što je trol :D hahhaha pogodio si šta volim.

Ako citas ovo znaj da nisam trolovao bebo ;)

Ko želi u viber grupu, a da nekad svraća u Nis, neka mi pusti broj u pvt, okupljamo se ponekad i nije lose iskr

Btw, avi, nije trolovao sigurno, covek je ovde bukvalno poslao svoj penis, aj penis, nego i enterijer svog kupatila, a to je tabu

Najveca ironija celavosti je sto na svim drugim mestima nisi celav.

zasto evolutivno doslo do toga da neki ljudi celavi?

cekaj, ima dve teme?

teme, haha. celavo.

Najveca ironija celavosti je sto na svim drugim mestima nisi celav.

Znam lika koji je dao par hiljada evra na transplantaciju kose, i par hiljada evra na epilaciju/elektrolizu, jer je imao dlake i po ledjima i svugde, kao da si na medjeda stavio ljudsku glavu, samo gore gde treba nije. Zvuci ovako haha, al je depresivno malo kad moras puknuti tolike pare samo da bi se doveo u neko default stanje, nista posebno

sta je ovaj od ta dva jbt?

- Doktore pomagaj, ćelavim.
- Trljaj glavu novinama svaki dan i biće ok.
- Hoće?
- Pa trebalo bi, ja brišem dupe novinama svaki dan, daviš kakvo je odlakavelo.

Znam inače čoveka koji je dlakav po ledjima baš, došao bio kod frizera, ovaj ga pitao - sine odakle da krenem. Lol

Param Parchard
Znam inače čoveka

Nisam ni sumnjao

Znam lika koji je dao par hiljada evra na transplantaciju kose, i par hiljada evra na epilaciju/elektrolizu, jer je imao dlake i po ledjima i svugde, kao da si na medjeda stavio ljudsku glavu, samo gore gde treba nije. Zvuci ovako haha, al je depresivno malo kad moras puknuti tolike pare samo da bi se doveo u neko default stanje, nista posebno

Pametno, podrzavam. 5-10k evra nisu velike pare za neke ljude. Zamisli hipotetički da prihoduješ 100k evra za godinu dana, ili dve, zar bi ti bili mnogo da daš 10% od toga da se središ fizički. Meni lično ne

Ne uspe svaka transplantacija kose, neretko je organizam odbaci, ma kako skup bio tretman.

Presadjivanje je kad stavis kosu sa zadnjeg dela glave koja nikad ne opada tako da ne lupaj melke

To se i ja pitam kelte :)