Prijava

Genitalne regije.

Brijate, šišate il pustate.

Koja je evolutivna uloga kosmatosti dole?

Evolutivna uloga svih dlaka koje imamo pa i na glavi i na mudima i na ledjima itd je zato sto nam je trebala u vreme dok smo se grejali krznom.Kako nam u teoriji vise ni jedna dlaka ne treba ljudi ce biti sve cosaviji i celaviji u buducnosti.

Puštam, eventualno makazama skratim ako mi dune. Ništa ružnije od ćelava kurca, a sam po sebi već nije lep organ

to kad mi je dosadno i nemam šta pametnije da radim, obrijem.

Puštam.
Po meni je normalno da dole bude dlaka.

Ništa ružnije od ćelava kurca

sto rece jedan, tesko mozes da ulepsas ono sto izgleda kao nesto sto viri sa strane iz ajkulinih usta.

Brijem. Al izmedju dva brijanja prodje si 3 meseca

Ja sam jednom samo obrijao, prije par godina, čisto da probam... i bezze mi bilo... poslije toga jok.

El stvarno stvara iluziju da je kita veća? Ako jeste daj još i to da probam, moram da se hvatam za slamke, al da jedna od tih slamki ne bude moj kurac.

Jednom kad obrijes patku, nema povratka. Game changer

Makazama najbolje.

kako brijete testise vi koji brijete? ja ih lično natrljam tečnim safunom pa onda brijem, ali ima li neko da penu koristi?

I dalje se ne usudjujem da brijem,samo kratim makazama,na mudima mi je jako tanka koza.

I zbog toga se bojim katastrofalnih posledica i bola.

Brijanje patke is a must

Hahahaha koja tema lebe mekani

Brijem ofc.

Tebra pa gel il pena i nezno novim nekorišćenim brijačem s tri nožića, na mudima ekstra nezno i to je to