Prijava

Dobro dosli u moj neckbeard nest, mlada damo

Eiduse, jeste li popisani?

kud ne pišeš ošišanom latinicom pa da se to može na dva načina tumačiti?

Jesam ali sam odbio da odgovorim na škakljiva pitanja i pitao gospođicu popisivačicu da li je svesna šta radi i da iako izgleda uopšte nije naivno...

Brt, ovaj popis totalno antiklimaktičan...
Mislio sam da će biti ajmo šta imaš od imovine? Prihodi? Ima nešto ne prijavljeno? Hm? Hm?

Čuj čime idem na poso...ma šalji u Brisel slobodno

Trotinetom, kao i sve alfe

Alfom idem na posao, kao i sve picke

Kao pička idem na posao i radim za pičku jer sam samozaposlen

Bacanje para
Srbi ce sve da iskenjaju jer su cinicni prirodno a i u crnim zonama mada navodno ti podaci apsolutno ne idu nigde nego su samo za svrhe popisa. Koji ce im kirac u kojoj firmi neko radi. Kako se grejem ok to je pitanje koje znaci ali sta znaci ime firme. Pored svih osobenosti naseg naroda i popisivaci su krezubi tako da ce ovi podaci biti sa 30% poklapanja u odnosu na realno stanje
Popisati srbe je kao skupiti decu prvi razred, cist optimizam
Ja sam otvorio vrata i popricao malo sa krezubom iz straha od kazne (valjda 50 soma)
E sad kako oni kazne one koji im nisu otvorili vrata to me bas zanima ako neko zna.
Posalju policiju na nepopisane adrese i lome vrata ovnom za obijanje
Mislim ako druge institucije nemaju uvid u popis, jel onda oni imaju uvid u evidencije drugih institucija, ili idu onako ko muve bez glave, ili samo imaju uvid u katastar
Nista meni ovde nije jasno
Znaci sad Srbin treba da veruje ako ima dugove prema drzavi i lupali mu ranije na fiktivnu adresu da ga apse da nece kao procuriti iz popisa njegova stvarna adresa pa ce se popisati
Ali dobro bice 90 posto ispravno popisanih, dovoljno za ozbiljne politicke promene na bolje mislim da zato je malo losiji standard jer nismo dugo imali popis

Ajde Bergase popusi kurac vise i prestani da Jovorujes na svakoj temi

Smanjio nam se broj stanovnika LOL

pola miliona realno tako bese?

ono, ovi iz preseva prosli put nisu, sad jesu, pa svejedno 200-300k manje?

Da tako nesto pre nas je bilo preko 7 mil sad je ispod toga.

Joj uzeli nam podatke za socijalni kredit.
Živeo Vučić! Samo nemojte da me izbacujete na ulicu sada po zimi...

само пола милке па оно бар да је отишло 1.5м овако за 11 година пф смешно

nama otišlo 500k hrvatima 400k a duplo manja država, mogli smo i gore proći realno. da ne pominjem bugarsku koja nestaje lol

Tuzno je sta se desava slovenskim zemljama.