Prijava

Pardon, hteo sam da kažem Fortinbras

Pa napisao je negde na forumu da je kupio, čitam redom pa sad baš i ne znam na kojoj temi ... A kako se zove i to veruj da nemam pojma.

Opa, mačko, počela si da uhodiš Besnog. Je l to kao retribucija ili :D

AvvI
Besni Narezak je kupio sintisajzer. Možeš da probaš, ono....zašto ne?

možete oboje samo da svirate moj saksofon.

Vuce, sto si to ljubomoran na besnog

Jeste lud sam da priželjkujem da me bilo ko uhodi. U svakom slučaju taj se ne bi dobro proveo. (Trajfors se još oporavlja.)

Takozvani Doctor Death

To je Durmitor Loncar ja nisam dr

Ili mislis na Andjela Smrti

:D

Ja sam možda Dr Ultimate Fighter

Ne uhodim nikog, napisala sam lepo da čitam redom... to znači sve autore kako koje stignem ...

Šmo ima najbolju reakciju ovde. ☺️

A pa Besni ja stvarno protiv tebe ništa nemam, niti ću imati, izvinila sam se svima. Ljudi prave greške, nekada su one katastrofalne kao u mom slučaju, naročito kad su nedovoljno sazreli da iznesu svoj život na plećima ili ono što im on servira... ali ponavljam izvinila sam se..I ozbiljno sam se izvinila. Šalimo se, ništa loše.

Saksofon ima rupe beše ... ☺️

mesni narezak je kasno shvatio da je poranio kad je krenuo da baguje, trokira i propada.
sad može da zakasni kad počne da popravlja prvi utisak pred ogledalom.
jebem mu mamu neprilagođenu.

ma jebemo mu kevu svi u čoporu

Nemojte mene u te čopore, autore Vuk. A i irelevanta ne diram više otkako mi je dao pare da neke informacije ne podelim s ostatkom foruma.

ok. to ne priliči jednom Titovom pioniru, u pravu si. neće da se ponovi. ajmo sada neka književnost za laku noć, Šekspir, Dostojevski ili Tolstoj, možete čak i da birate uz Betovenovu kompoziciju Za Elizu.

Ja ne diram kamenofila otkako je on postao jadan kao Hari Stajls.
Žao mi ga je.

Dostojevski - Zapisi iz mrtvog doma

Uvek poučno štivo

Praviću se da sam nepismena.
Ustvari ja to i jesam. Gorštakinja s jedva dva razreda škole.

nisi srce moje, ti si gromada za mnoge odavde — bastion kulture, znanja.

a sada krenite sa ovim Vuče simpe pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali. jebem vam majku svima pocevsi od Besnog Nareska pa nadalje

sir this is a wendy's