Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. ja sam samo govorio o definiciji, usko o njoj i mislim da je dobra i d nije za brisanje

  2. AMAN, koga sam ovde eksplicitno vređao?! Šta ako sam pomenuo da su Vuvuzelanđani majmuni, to je sve kroz šalu i u duhu Mondijala!
    'Ajde lepi moderatoru koji si obrisao ovo da mi lepo odgovoriš zašto ti ova definicija smeta?!

  3. Vredjao si sve nabrojane zivotinje.

  4. Може ли се знати шта је са сјајном ауторком МаријаномП? Хтио сам опет прочитати неке њене дефиниције, али не могу ништа да нађем а видим да су и њени коментари избрисани? Није ваљда уклонила све своје дефиниције и отишла са сајта, па она је бар служила за примјер како треба да се пише-дефинише?

  5. Hvala ti, Shivo, na informaciji. Baš me obradova. :) Prije nego što sam postavio pitanje, pogledao sam registar izmjenjenih nadimaka, ali tamo nema ništa o njoj.

  6. Od kad je uvedena opcija ktitor nalozima da sami mogu da izmene nadimak, taj registar se ne apdejtuje.

  7. Molim moderatore da me banuju do sredine avgusta otprilike kako bih se motivisala da budem od koristi gdje treba u tom periodu... Svakako neću biti u prilici da visim ovdje, ali da ne padam u napast.

  8. Елем, не бих ја ни приметио, и није ми нека греда, али ми је сад Дане рекао да ми је популација опала за нешто типа 400... А знам и сам да сам имао бар 7300, а сад имам 6900. Да л' је могуће да ме неко толико исхејтовао, или шта је било већ? Ај проверио живота вам.

  9. nema nesto da vidim.

    vidim da ti je veci br definicija obrisan na zahtev autora... verovatno je to

  10. А даааааа! Ја потпуно заборавио на то. Форгет абаут ит.

  11. ne. nije toliko strasno vredjanje... jedino sto je lose rekao je ovome da je seljak, sto je tu negde, na granici. ostalo je rekao da je definicija glupa, sto nije vredjanje autora.

    svejedno, notifikovan. ako nastavi ovako, bice i banovan.

  12. http://vukajlija.com/zabava/posteri/13969#comment_411147

    Реко човеку да је глупи бот само зато што је направио постер са овим тупавим клеверботом. Да пријавим.

  13. ok. prijavljeno. nije za ban.

  14. Не желим другом лоше, али "глупи боте" не може да се пореди за зезањем за које сам ја добио недељу дана. Баш ми је било стало да никад не будем банован, али Сурови ми даде недавно недељу дана за најобичнију зезанцију, па морам опет да се пожалим овде и да замолим Суровог да ми некада образложи ту одлуку.

  15. ош ти бан за спемовање ове теме?

  16. Ne hvala, ne znam odakle ti takva ideja! Povlačim se...gazda!

    Brisem ovo, hteo sam samo da se nasalim...

  17. a bre ne znam peki. mozda bi nekom drugom bilo. naislo na mene, meni nije.
    sad sam obrisao pa jebi ga... ako je taj neki problematican, ne sekiraj se, dobice po nosu kad-tad

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.