Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Sad mi tek nista nije jasno :)
    Jedna definicija koju sam ja napisala (a ispunjava sve uslove znaci jeste definicija, ima formu ne vredja nikog) vise puta je oznacena da je za brisanje.
    Znam to zato sto autori koji su to osajdarili su bili dovoljno fer te su me javno na cetu ili preko pvt a obavestili o tome.
    Da li su ti autori obavesteni o tome? da se to ne sme?
    Postoje odredjene definicije koje ispunjavaju sve kriterijume koje si ti gore naveo pa opet ne zasluzuju da budu medju zivima. To sto autor JTU tako misli to je njegov problem.
    Meni se ovako samo cini da si ga ti banovao zato sto neke tvoje i tudje defke izgledaju ruzno i zato sto ti otezava posao.
    IZMENJ
    @shiva.
    Nisi u pravu. Bolje da ti kazem da gresis nego da ti kazem da lupas ko Maksim po diviziji. :)
    Da je to tako osetljivo kao sto ti zelis da naglasis to dugme za brisanje ne bi postojalo. Svi mi imamo odredjenu dozu senzibiliteta i svako moze da proceni, a sad da li je ta procena ispravna ili pogresna to je drugi padez. :) Ta procena na zalost nije privilegija.

  2. Ako ispunjava sve uslove, a opet ti se učini da je za brisanje, onda je atomatski prijavljuješ kao nekvalitetnu, a to je već jako osetljivo da bi mogao svako da procenjuje.

  3. To sto autor JTU tako misli to je njegov problem.

    Не, то није његов проблем. То је проблем аутора који се потрудио и написао добру дефиницију, и проблем за модератора, јер, као што си рекла, отежава посао.

    И није проблем да с времена на време неко кликне, али ЈТУ то СТАЛНО ради. Претерао је. Тачно знам и на какве дефиниције кликће, но расправљали смо о томе на модфоруму, није за јавност. :)

  4. :D
    Žao mi, obrisaćemo spem kasnije. Bolje na forum, nego u definicije.

  5. @dzimi:Divno od tebe sam takav odgovor i ocekivala. Zadovoljna sam :)
    da sumiram ti si ga u stvari banovao prvenstveno zato sto ti je otezavao posao i ruzio ti defke. :)
    Postujem dalje me ne zanima :)
    To da otezava posao to si ti naglasio a ne ja. I to smatram apsolutno nikakvim razlogom prvenstveno zbog par nabedjenih moderatora koji smatraju da je biti mod na ovom sajtu prvenstveno privilegija pa sve ostalo.
    Do skorasnjeg postavljanja glupog pitanja.
    sve najbolje drugari.

  6. Јана. А што је теби то толико битна ствар у животу? Да ЈТУ не буде банован, а? Пар набеђених модератора, ма немој? Баш би ме интересовало да видим све вас који умете само да дођете и посерете се по раду модератора, како бисте се снашли ових дана кад свако мало неко дође и опсује неком мајку, а 150 дефиниција дневно одлети на гробље, јер су тотално њесра. Баш бих волео да вас видим! И на све то, ја морам да трпим егзибиције ЈТУ-а? Не морам.

    Уосталом, до пре пар недеља је био два месеца под баном БЕЗ РАЗЛОГА, те му неће тешко пасти ових недељу дана СА РАЗЛОГОМ.

  7. Кад смо већ код конкретних разлога:
    http://vukajlija.com/svetsko-prvenstvo/174839#comment_407080
    Хер Жика је имао нешто да изјави.

    ЕДИТ:Хвала. Тако се чува образ професији.

  8. a sos mu odgovara:

    Cek, sto bih ja glumio pred tobom bilo sta Sos? Jer ako ti pomislis da sam ja neobjektivan desice se tacno sta? Hakovaces mi frizider? Ma daj bre, uozbilji se.

    necu ti hakovati frizider, nije to moj stil, mozes mirno da klopas iz njega sta god u njemu bilo...ja ne zloupotrebljavam svoje moci za razliku od nekih kojima je poklonjena

  9. I tvoje kritike ce biti prenete Nekihu, cim ga sretnem.

    Posto je pravilo da banovanima koji se vrate sa drugog naloga glavni banujemo za stalno a ostavljamo taj novi, da li ovo znaci da ste se ti i Remac dogovorili da ubuduce zajednicki koristite njegov nalog po pola?

  10. Jesam li ja imao negde na Vukajliji priliku da pročitam da definicije ne mogu da se kače na Fejsbuk u prvih 24h od objavljivanja ili sam halucinirao? Pitam samo reda radi, a ne zato što su barem dve definicije mlađe od 2 sata već okačene na FB.

  11. Nece se sos vise javljat s mog, koristice duple.

  12. Odrice se glavnog dakle?

  13. to ti vidi sa njim

  14. Penelopa je Odiseja čekala 17 godina, pa to što ja na bilo kakav odgovor čekam pišljivih 14 sati zaista nije vredno pažnje, ali, reko`, ipak da dignem ruku još jednom.

  15. pogledaće neko, ali niko nikome nije obećao da će da odgovara na bilo šta, tj. na sve.

  16. http://vukajlija.com/telekom-srbija/174995
    ovo nije nekvalitetno cim je 40 ljudi dalo plus a petnaest minus, ne razume svako moj humor. 065 imaju jedanaest igraca a nemaju nikoga na golu pa primaju golove, 064 kada su dva puta ostali na prvenstvu bez jednog igraca zbog crvenog kartona a i dalje primali golove. Ne zelim da objasnjavam i da pricam koliko svaki put ostetite moju definiciju kada je obrisete a pre toga je ne razumete.Ajde sad bez vasih glupih komentara koji ne znace ama bas nista i u kojima samo mudrujete u prazno i pokazaujete neku moc na vukajliji, jao kao e ja sam na vukajliji moderator uuuuuuuu puca mi chobanica. Vratite definiciju i sve ce biti u redu ,.,.vkfdsb finim moderatorima se izvinjavam sto su morali da ciaju ovo.

  17. http://vukajlija.com/plima-uredjaj/170813
    prvo, moja konstatacija, definicija nije nekvalitetna
    drugo, ako po mišljenju nekog moderatora jeste, da li je moguće da mu/joj je trebalo 12 dana (ako se ne varam) da to shvati?

  18. @sevast:

    meni je ok. i vratio bi ti je. ali zbog tog tvog stava, ja sam pametan, vi ste glupi, ne razume svako moj humor itd, i ako je neko vrati, obrisacu je ponovo.

    mrzim neosnovanu prepotentnost, i iznosenje misljenja da si bolji bez ikakvog utemeljenja. a ti to radis konstantno. i iritira verujem sve...

    misli da si pametniji od nekog, bas me briga. al ne iznosi javno to, pa cak i ako sve cinjenice ukazuju da jesi. (sto u ovom slucaju kod tebe nije, sto je jos gore)

    Nerviras ljude bez razloga. Zato ponekad i imam ja recimo ostriji kriterijum prema tebi, a sve sa razlogom, pa kad je tolko pametan, sta lupa ovo?

  19. @tasmanijski, vratio sam.