Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Зависи шта је разлог.

  2. E ljudi....zasto je ovaj sajt prestao da bude zejbancija?!

  3. Mislim da se ovde nista ne gleda kroz zejbanciju...minusi,banovi...ljudi se mrze medjusobno...svadje. Nema zezanja. :D

  4. Дођи на тему где се Келт и ја забављамо и креирамо уметост,па да видиш :)))

    Келте,чекаш се да се упишеш тамо.

  5. Koja je to tema covece? :D Rado cu se pridruziti orgijama...

  6. Ајд да не спамујемо више, имам једно конкретно питање.
    Из ког разлога се популарност постера не рачуна у укупну поипуларност аутора? Контам да је ту било малверзација, па зато...

  7. Ja sam cuo da je kao fora u tome da ce ako se ne racuna ta popularnost ljudi obracati vise paznje na definicije i da ce one biti kvalitetnije...nesto bas ne vidim rezultate. :D

  8. Нисам модератор,али одговорићу.Канаме,то је тема "Песничке душе могу да га пуше"

  9. Из ког разлога се популарност постера не рачуна у укупну поипуларност аутора? Контам да је ту било малверзација, па зато...

    Из тог разлога што је довољно окачити рибу са сисама, написати ''ВЕЛИКЕ СИСЕ'' и имати резултат 150:10.

  10. Фала што си ми продао фору... :)

  11. Dajte samo me obrišite, ne doprinosim zajednici.

  12. Шта се дешава са дефиницијама дана?

  13. Бришу се као неквалитетне.

  14. Oglasicu se ovde,da ne otvaram novu temu.

    Kao debil koji je zakuvao sinoc sve,ali kao debil koji i dalje stoji iza svojih stavova moram reci da nisam imao nameru da se autor Einstein banuje,vec sam samo skrenuo paznju na sumnjivi kvalitet njegovih definicija,koje su postajale definicije dana.Mogao sam i trebalo je blaze da reagujem,ali sam bio nervozan jer se meni draga ekipa okupila na rakijanju u Skadarliji,a ja sam morao da ostanem da pratim previranja oko Eurosonga,cuo sam se sa njima 15-ak puta i bilo mi je mnogo krivo sto sam morao da radim,ali navikao sam vikendom da radim vec punih 5 godina,tako sam sam izabrao.

    Elem,Einstein je napisao definiciju o meni zbog koje je banovan na 14 dana,pa kako sam direktni krivac za izazivanje lose atmosfere osvrnucu se na par njegovih recenica,i ponovo pokusati da se izborim za nekakvu pravdu na sajtu.

    1.Ne,nisam shvatio Vuku kao zivotni poziv,ali se lozim na sajt i nekad mi bas bude krivo kad pobedi nesto nekvalitetno,zato sam i prizivao "vaskrsnuce Surovog" kako bi odreagovao isto kao i u slucaju Mingove definicije,koja je bila za dve klase bolja od ove.

    2.Ne digne mi se na rec Moderator,imam jednak odnos sa svima,bili oni modovi,ili autori sa 2 definicije,ali da sa Dzimijem,recimo volim da bacim koju pametnu,jer imamo slicna shvatanja po mnogim pitanjima,to stoji.Takodje i sa Surovim imam korektan odnos,ali ne znam zasto si Ivanu ubacio u ovaj kontekst,sa njom nemam kontakt.

    3.Nepismen jesam,nemam diplomu,koristim osisanu latinicu,ne stavljam razmak izmedju znakova interpunkcije,ne znam da pisem definicije,ali IQ naravno nema veze sa tim,ponosno sam ga sebi dokazao uspehom na svom poslu i meni je to dovoljno.

    4.Da,donirao sam sajt i i dalje cu to raditi sa uzitkom,jer mi je lepo ovde a nisam prodao mikser da bih donirao,vec dedinu tanjiracu mnogo je vise vredela.

    5.

    -svaki put kad čuje reč ktitor asocira ga na klitor pa kreće da češe svoj zakržljali polni ud

    Ima tu istine...

    6.

    Ne smeta meni kad me vređa neko pametan, ali kad mi se usudi da kaže neko ko nije u stanju da zapamti prva 2 stiha pesme "Ala je lep ovaj svet" nakostreši mi se kosa na glavi, a mučnina dosegne nivo gledanja septičke jame uz muziku Insomnie!

    Cek' da probam..."Ala je lep ovaj svet,onde potok,ovde cvet."

    7.

    Ako vam ono njegovo celokupno vređanje nije bio dovoljan razlog da ga banujete, onda ovo iskoristite u te svrhe. Provocirao je i tražio je ovo od mene, evo mu ga, neka mu ide na čast.

    STOJI!POTPISUJEM!

    E,sad.Ovo je bio komentar,a sad pitanje.Posto se osecam direktno odgovornim,a znam takodje da ne mogu da zahtevam stvari ovde,pitao bih samo da li moze Einsteinu da se umanji trajanje bana?Makar na 7 dana,jer se ja nisam osetio uvredjenim,vece uvrede na tudji racun pise Talentovano Glup,pa se opet raspravim kao covek sa njim.Ako to nije izvodljivo,onda mislim kao i uvek sa svoje naivno pravicne tacke gledista da sam i ja nekorektnoscu prema autoru Einsteinu(nikako nekorektnoscu prema njegovim malverzacijama)zasluzio neku vrstu bana,ali ne onoliku koliku je on dobio,jer ja nikom nisam vredjao roditelje,kao on u poslednjoj recenici:

    JEBO MU PAS MATER, DA MU JEBO!!!

    Toliko od mene,ocekujem odgovor modova.Hvala na paznji.

  15. Nisam u toku stvari, ali da se ubacim samo malo. Što se tiče Ajnštajna, ne brini, za njegov ban uvek ima razloga.
    :D

  16. Korleone, imate još 4 defke da mi obrišete :) bio bi zahvalan :)

  17. Може ли неко од старијих модератора или ко год да се сећа да ми каже шта се збило са дефиницијом за Србију која гласи:
    127.0.0.1

    То ми је једна од најбољих дефиниција на сајту а тео сам да је проследим некоме. Нема је нигде :(

    П.С.
    Не сећам се ко је дефинисиао :(

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.