Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Јебо матер ја пречешљо Србија и Србија сат времена и не нађох...
    Фала мерци, ама баш много!

  2. Како за 5 дана није изабрана дефиниција дана?!или сма ја нешто пропустио?!

    http://vukajlija.com/

  3. Две су биле обрисане.

  4. аха...аха..а шта са осталих 2 или 3?

  5. Нема толико вредних.

  6. најљубазније бих молио модове да ме банују на 5 ( и словима пет) дана...

    имам овај налог на ком сам и још један који користим кад ми је овај банован...тај други је nik "oivaj"...

    ХВАЛА НАЈЛЕПШЕ

  7. banovan si. ukoliko se ubuduće budeš pojavio sa nekim duplim nalogom za vreme trajanja bana, ovaj nalog ostaje trajno banovan.

    p.s. nadam se da neću zaboraviti da te odbanujem, ali to je taj dobro poznati rizik kada neko traži da se banuje bez razloga.

  8. Ajde vratite ovu definiciju ako Boga znate, jes da nije moja, al` kao da jeste...vratite je molim vas, ću da častim pivom.

    http://vukajlija.com/marija/166326

  9. S ti normalan, pa prosečno dete iz podgrupe "jasle" u vrtiću bi napisalo bolju definiciju. Nema vraćanja.

  10. Ma znam, jebiga, ali bitno je ono o čemu je defka...

  11. Opet mi niko nije reko kad ce da sredite ovo vreme, sta god da napisem pise mi: pre 19 sati...

  12. Mislim da se nalaziš u ...........Zoni Sumraka....tananananananan(muzika u pozadini)

    Neznam, beš mi sve:)

  13. Некро, сат на компу ти није тачан или тако нешто. Провери која ти је часовна зона подешена.

  14. http://vukajlija.com/recnik/autori/11120

    ovaj autor je moja drugarica, zaboravila šifru, da li ima mogućnosti da se to restartuje..?

  15. Ima, na toj stranici gde se prijavljuje postoji "Zaboravio si šifru ili nadimak?" dugme. Kada klikne na njega dobice mejl na adresu na koju se registrovala u kojem ce joj biti objasnjeno sta dalje da radi.

  16. Jeste Peki vidi stvarno, vremenska zona Jakarta
    haahahaha

  17. :) Подеси на средњеевропску часовну зону, па тек онда подеси колико је сати.

  18. Da li je moguce da mi je neko promenio avatara? Koliko se secam poslednji mi je bio statua Freddia Mercurija a sad je opet johny quid.

  19. Možda se neki mod slučajno zajebo pa stisnuo "izbriši avatar".

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.