Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Može li da se banuju ovi što upadaju izmedju pitanja i komentarišu i veličaju humor moderatora (da ne kažem-ulizuju se) koji uopšte nije smešan i baziran je samo na moći koju imaju?

    Не може.
    Елем, ниси ми одговорио на питање које сам ти поставио на оној твојој ''дефиницији''. :)

  2. Mrzim kad zaboravim isključiti nevidljivost, pa ostanem neprimećen.

  3. 1. apelujem na moderatora koji to radi da prestane da se zajebava i ostavi čoveka na miru.
    2. @sevast: autori koji obavljaju moderatorski posao imaju vrhunski smisao za humor.
    3. @slavk0: nešto slično je pisalo, ne mogu da se setim.

  4. И ја исто апелујем на тог модератора! Како ли га само није срамота! Пу!

  5. Не може.

    А зашто сам ја онда банован када сам говорио корисне ствари, а неки "зајебанти" НЕ МОГУ бити бановани?

    Дајте бре мало памет у'главу и престаните више са издркавањем и пристрасношћу...

  6. o bre čoveče k'o malo dete se pržiš ponekad. naravno da mogu biti banovani, naravno da se džimi zajebava, pošto je pitanje na koje je odgovarao totalno besmisleno, nepotrebno i hiljadu puta naglašeno od strane moderatora.

  7. Наравно да ћу бити као мало дете кад је "правда" различита за све.
    И бићу још веће дете са све дудом у устима и прстом у дупету и питати зашто је то тако?

  8. Jesam bio malo dete, ali nikada nisam gurao sebi prst u dupe:)

    Doteru, sumnjiv si mi nešto. :D

  9. Zašto je pravda različita za sve? verovatno zato što je pravda kurva. ja nisam ni znao da ovde treba da se deli "pravda"...

    otvori temu na forumu pa da se razglaba o tome. ovako pomalo previše zalazimo u oftopik :)

  10. И бићу још веће дете са све дудом у устима и прстом у дупету

    Ja kad sam ti predlozio nesto slicno onda je to bio problem.

  11. ^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^

    Питам модераторе а они се зајебавају, а ти мали прсте си рекао своје тако да бих те замолио да ми се не обраћаш никако сем тако што ћеш ме бановати, одбановати, обристати или вратити из гробља моја дела.

    Просто питање Сурови за тебе као мода:
    Због чега је ово спем, када постављам конкретно питање?
    Питам ово зарад неспемовања теме како бих знао када смем нешто да питам овде и како бих знао да нека питања треба да се питају где нису баш на виђелу.
    Озбиљан сам.

    Doteru, sumnjiv si mi nešto. :D

    бурно детињство... :П

  12. Sranje je što je na primer Burzum banovan zbog jednog posta koji nije u formi pitanja ovde, a drugi ne budu banovani. Oftopik i zajebancija se nekima dozvoljava, a nekima ne.

    Eto, i ja bih kao Dotter hteo da pitam: Zašto je to tako?

    Ako počnete priču da se gleda da li je ta osoba i ranije pravila pizdarije - Burzum nije napravio nijednu do sada.

  13. nisam rekao da je spem, baš naprotiv. predložio sam da otvoriš temu kako bi se diskusija raširila i konkretizovala. znaš i sam da se rasprave na ovoj temi zaborave čim ostanu na pretposlednjoj strani. naravno da uvek smeš bilo šta da pitaš, nije mi jasno zbog čea odmah zauzimaš nekakav napadački stav i misliš da sam negativan ili neozbiljan. to uopšte nije slučaj, izvini ako nisam bio dovoljno formalan ili jasan, znaš već da sam budala :D

  14. Извини ти Сурови, али заузео сам одбрамбени став :Д
    Нема фрке и ја сам паљевина некад јер сам комплексаш за компом :Д
    Волим и ја тебе!
    Него, још једно питањце па ћу да видим да ли да отварам нешто :Д

    Зашто Мали Прст има привилегију да ми ућерава виртуелну киту на овој озбиљној теми?

  15. Зашто Мали Прст има привилегију да ми ућерава виртуелну киту на овој озбиљној теми?

    e to je već, ja mislim, nešto što ja numem da ti odgovorim, generalno moderator treba da bude kurčevit.

  16. Interesuje me jel su moji postovi nevidljivi?

  17. Black Hole
    pre 3 dana

    Nek barem istrpi 70% kazne. I nek ide na bazen, ili da juri sojke, po ovoj vrućinčini brže ovlaže i lakše dižu noge. Biće vremena za sajt.

    Пеки ме замолио да вас подсетим да је прошло 70% казне.

  18. Пеки д бој.

    Едит: Ево његовог профила - http://vukajlija.com/recnik/autori/6935

  19. Прво, хвала што сте ми преполовили казну, захвалан сам, али у сваком случају морам да поставим питање једном моду, а то је Сурови: "Како бре човече недељу дана за ово зезање?" Па недељу дана дајете оним ликовима што су се пре неки дана клали око СП, онима што напушавају једни друге и ране једни друге фекалијама. Тол'ко ли сам вам био на вр' курца кад ми дадосте недељу дана за ово? :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.