Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. apsolutno nema veze sa svetskim prvenstvom. jednostavno je isuviše loša.

  2. Da li je sad u redu vratiti ovu defku sa grobvlja http://vukajlija.com/svetsko-prvenstvo/171251 ?

  3. Temporary? Kako god vi kažete...

    Have a nice day.

  4. lol, pazi, može, ali je mnogo interna i vremenski ograničena :D ok pali danas i sutra, ali već u septembru totsalno nema smisla.

  5. @Surovi nadam se da si odgovarao na moj komentar, a onda kad budu smarali sa svetskim prvenstvom 2014? ;)

  6. ahaha, do tad ima smislimo nekaku morku da lemamo

  7. da lemate? el to mene neko zvao? :P :D

  8. Е, читао сам од пре пар дана оно за баг што се Вејверн догађало са коментарима. Исто се мени догађа. Кад хоћу да оставим цитирам неки коментар на нечији постер, било да је мој или туђ, ја узмем и копирам га доле. Кад ископирам појави се оно "обриши". Направићу принтскрин ако хоћете. Иначе, користим Мозилу.

  9. Samo da se i ja prijavim: ako kopiram tuđi komentar pojavi mi se "obriši". Koristim IE (Da, dobro ste čuli. Postoje opravdani razlozi. :) )

  10. Dugo dugo nisam bio na sajtu! i danas sam okacio prvu definiciju posle isto toliko dugo vremena,i neznajuci da je zabranjeno,linkovao sam je na cet!! Moze li samo sada da mi se oprosti i da se ne obrise! bio bih zahvalan i ne biste mi ubili volju!

  11. Daj link, mada mi se čini da ti je vraćena, na groblju ti je najnovija neka od januara.

  12. Imam i ja pitanjce. Ima li Vukajlija admina ili su svi modovi nesto kao ravnopravni admini?

  13. Kaizen ti je tata na Vukajliju, odnosno administrator :)

  14. Kako moderator sme da vredja članove?
    Da li sam nešto propustila?

    U ovoj definiciji http://vukajlija.com/peder/172965#comment_401657 moderator (Korleone) je video koji mu je autor označio definiciju za brisanje, pa ga je u komentaru nazvao pederom.

    Ukoliko izignorišete ovu situaciju, daćete mnogima krila da pišu i vredjaju kako i koga god stignu.

  15. Маро, да ли ти знаш уопште коме је било упућено то?

    Зашто плачеш по туђим сахранама?

  16. Корле, јасно је да је тај коме је то упућено укапирао и да то ''педер'' нема везе са конкретном увредом, већ неком интерном зајебанцијом. :)
    Али, ствар је у томе што то неко осми ко нема везе ни шта је модератор, ни шта све он може да види/зна може то да протумачи на један погрешан начин, тачније, себи да за право да ради то исто из других побуда. Ето, мислим да је на то циљала муња. :)
    А што се мене тиче, зајебавајте се тако интерно кол'ко 'оћете.

  17. Ne znam kome je bilo upućeno, a i što bih to trebala da znam?
    Kome god da je upućeno, je vredjanje.

    Svako ima pravo da označi defku za brisanje, da napiše da mu se ne svidja.
    Autor defke može da argumentovano odbrani ono što je napisao ili da izignoriše post.
    Šta ćeš meni da napišeš ako je i ja označim za brisanje?
    Za uvredljive komentare banujete autore, što je potpuno ok, i podržavam, ali da mod isto to radi, i da opravdava svoje vredjanje internom forom, ne pije vodu.

  18. Пребачен пост у КТИТОР подфорум...

  19. Nemam ambiciju da pišem na ktitor podforumu. Hoću ovde, javno da kažeš ko ti je dao ovlašćenja da vredjaš tako?
    Najlakše je napasati da bi izbegao odgovor. Izignorisaću svako tvoje bezobrazno komentarisanje koje se tiče mene.

    Sada sam saznala koji je autor u pitanju, pa mi je još odvratnije to što si napisao.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.