Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Gde mogu da vidim ID mog naloga?

  2. aha, ja sam mislio da je ovaj broj samo kao primer..

  3. E, jel Kaizen razmatra neke nove opcije za ktitore?

    (ovo da ispunim formu pitanja, apsolutno me ne zanima, ali da me ne kaznite za spam, oću ovo da vam poručim...btw možda nekog zanima moje pitanje, pa možda je i korisno)...:

    Dragi moderatori, želim da vam sutra sve više sile budu u pomoći, jer igramo s Australijancima, ima da bude sajt bombardovan posterima i definicijama o tome, pogotovo posterima :) Želim vam da se izborite sa tim glupostima na najbolji mogući način :)

  4. :D Hahaha!!! Carski.

    Ovaj, nismo upoznati sa tim da li kaizen razmatra nove opcije za ktitore.

  5. Sutra uveče bi trebalo oboriti server. Bez zajebancije.

  6. radujem se sutrašnjem danu. nisam ja kao ovi neki što izbegavaju obaveze!

  7. Сви се ми радујемо паљевинама у најави. :)

    Елем,конкретно питање:
    Да ли теме са подфорума могу да се бришу? Има пуно неактивних за које се зна да се неће откључати у скорије време (тј. никад),па ме занима да ли постоји начин да се оне уклоне?
    И да,штета је што сте укинули подфорум ,,Таван''(који је био резервисан за закључане теме).

  8. Mogu ali to ne radimo jer je to kao neka istorija sajta.

  9. http://vukajlija.com/zabava/posteri/13390#comment_405324

    Ово вређање ми боде очи. Обратите пажњу на Цинцилаторов коментар.

  10. "ti si glupa" vređanje? kamon, nismo na času baleta.

  11. Ок,нећу да улазим у расправу око тога,јер ми стварно није стало да се успалим око нечега...

  12. što se tiče zaključanih tema i brisanja:
    postoji mogućnost, ali samo ako se briše post po post, što konkretno znači da ne postoji mogućnost :D
    Ne treba ništa brisati, sve je to neki trag u vremenu, a tavan iako je bio zgodan, ja mislim da bi bio neoptreban obzirom koliko je forum narastao.

    Najlakše je ponovo ga napraviti, ako procenite da je bolje.

  13. Онда ок,нисам знао да је то толики посао,мислим,пост по пост...
    А што се тавана тиче,ставио сам тај предлог у разматрање. Хвала у сваком случају. Нисам изнервиран,ок је.

  14. Kada vracate Zokija?

  15. http://vukajlija.com/forum/teme/7618?strana=13#post_504600

    Је л' пише кад је банован?
    Је л' пише на колико дана?
    Кад прође десет дана од тог датума - е, тад ће бити одбанован.

  16. Nisam mogla da nadjem.
    Hvala, Dzimi, na ljubaznom odgovoru, manje nisam ni ocekivala. ♥

  17. Колико љубазан може да буде кад се сваки други дан неко распитује кад ће Зоки да буде одбанован и сваки пут линкујем одговор ка страници где пише кад је и на колико банован...

  18. treba malo olakshati to swima i napraviti neku pregledniju stranu. nadam se da će to biti uskoro ♥

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.