Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Dzimi, izvin', stvarno sam trazila, ali nisam nasla, ovo mi se ucinilo kao jedino resenje, jer vec par dana pitam po chatu i niko ne odgovara/ne zna.
    Surovi ♥

  2. Odbanovan je zoki, ban mu istice sutra a ja sutra necu biti tu pa evo vam ga sada ♥
    mwa

  3. To nije pošteno

  4. Prste, platih da ti dignu spomenik ♥

  5. sto je banova sos? gde je bilo vredjanje?

  6. 04:04 Sos

    merci jeste kraljica za razliku od tebe, olosu, produktu produkta debelog creva

  7. Opet ste neozbiljni i tjerate neku selektivnu pravdu...
    Ona je dosla na cet samo da mu kaze:

    03:56 --VeJvErN--

    Sos brisi!

    Sta je uradila? Print screen jedne recenice?
    Zasto ona nije isto banovana?

    http://vukajlija.com/zabava/cet?strana=54
    ____________________________________________

    edit:

    Smarate pricom o selektivnoj pravdi, ne gajim ja emocije prema vama, nit vas volim nit vas mrzim. Nebitni ste mi, a stvar je prosta - znate koja su pravila, pridrzavajte ih se.

    ''Osecanja'' su ocigledno obostrana.

    Mogli bi oboje da se izvinite svima sto moraju da posmatraju vas cirkus. Prvi put vidim da se neko ni kriv ni duzan izvinjava.

    Nije mi problem da se izvinem kad pogrijesim, za razliku od nekih. Ali u ovom slucaju ne smatram da bilo kome dugujem izvinjenje. Eto, ako neko stvarno misli da mu dugujem izvinjenje nek se slobodno javi... A za cirkus ovdje ima kompetentnijih ljudi od mene...

    Pozdrav :)

    (edit prst) - ovo za izvinjenje i cirkus se nije odnosilo za tebe. Ako vidim Nekih prenecu mu tvoje kritike.

    (edit merci): pozdrav i za Nekih :)))

  8. Ајде сад, пре него што ишта предузмемо, нека ми неко каже која је фора са том Вејверн. И чему толико примање на њу?

  9. Sos
    merci jeste kraljica za razliku od tebe, olosu, produktu produkta debelog creva
    Klovn
    cemu svadje, veliki je cet za sve! (:
    merci
    mi smo se bar kvalitetno svadjali ove zime :)
    merci
    :)
    Sos

    merci
    pa jebemmusunce
    --VeJvErN--
    vase--VeJvErN--Mersi kraljice rasprava, princezo svadja, vas visocanstvo... dobrodosla
    merci
    :

    Sos
    sta je trebalo da uradim
    Sos
    dira me ova glupaca
    Sos
    merci :
    merci
    uzas! moze to i bolje
    merci
    imam transfer blama kad vas gledam kako se svadjate
    --VeJvErN--Jel vidis koliko si prost i jadan...
    Sos
    pojedi govno debele zene
    Sos
    vejv, opet se svadjas sama sa sobom
    --VeJvErN--Produktu debelog creva ajde idi....
    Sos
    duvaj ga
    --VeJvErN--*
    Sos brisi!
    Sos
    hajde kazite, nece nista da vas boli
    03:53 Sos
    ko mi je dao minus?
    /______________________________________________________
    prste,ko je prvi poceo? ko je koga prvi nazvao produktom debelog creva? ili je kljucna rec "olosu"? ili je "duvaj ga" preostar odgovor na negativnu energiju?

  10. Nikakav problem da i nju banujem, niti ce mi biti prvi put da to uradim.

    http://vukajlija.com/forum/teme/7618?strana=16#post_520594
    Kao sto vidis.

    Smarate pricom o selektivnoj pravdi, ne gajim ja emocije prema vama, nit vas volim nit vas mrzim. Nebitni ste mi, a stvar je prosta - znate koja su pravila, pridrzavajte ih se.

    Onih par sa kojima je moj odnos izasao izvan okvira ovog sajta - kada se radi o njima trudim se da ostanem po strani jer ima jos 12 moderatora koji su objektivniji u tim slucajevima nego ja.

  11. imam pitanje za Dzimija.
    Od kada je kliktanje dugmeta za brisanje razlog za ban?

  12. pita sos:
    Mali prste, eto imas citav dogadja predocen, reci mi sad kako je trebalo da postupim? Jel treba svaki put kad mi neko nesto kaze da saljem PVT modovima, da se smorim i ja i oni? mozda bi trebalo, vidim da ti radis ko prvi potrcko, cim ti stigne neka prijava odma banujes...boli te kurac i sta je bilo ranije, i dal je ta osoba koja ti prijavljuje paljevina tj. dal je treba uzimati za ozbiljno (znas bolje od mene koliko si puta banovao vejv)...

    nebi ti nju banovao ni sad da ne zelis da glumiti neku objektivnost, trebalo ti je 2 sata da provalis da nije ni ona svetica (a neko nekad davno rece da su tvoja pamet i sposobnosti takve da sve provalis za 15 minuta)

    dakle kako je trebalo da postupim? da kuliram? e pa necu...to nebi bio ja, da mozda ne treba da se prevaspitam? da mozda nisi ti taj koji ce da mi govori kakvo je to pristojno ponasanje a kakvo ne? pre nego sto mi kazes "ne, to su trebali da urade tvoji roditelji" seti se da me nikad niko (od onih 12 moderatora) nije banovo za dve godine na vukajliji osim tebe

    dakle, kako je trebalo da postupim?

  13. da mozda nisi ti taj koji ce da mi govori kakvo je to pristojno ponasanje a kakvo ne?

    Nisam, gluvo bilo, ja sam onaj koga ti pitas kako je trebalo da postupis. Reci cu ti kako si MOGAO da postupis - mogao si da je iskuliras, mogao si da joj odgovoris ne vredjajuci je, mogao si da prijavis vredjanje (kao sto je ona uradila) a mogao si i da SVOJ PROBLEM SA NJOM resis na pvt, kao sto sam ti ja rekao jos pre pola godine, na sta si ti meni odgovorio "Ok, uradicu tako", ako se secas.
    Ono sto si ti IZABRAO da uradis je da joj uzvratis na uvredu istom merom i to sto sad pises sa cimerovog naloga je direktna posledica toga.

    04:05 Sos - izvini merci sto moras da prisustvujes ovakvoj predstavi, cugno sam malo :)

    Mogli bi oboje da se izvinite svima sto moraju da posmatraju vas cirkus. Prvi put vidim da se neko ni kriv ni duzan izvinjava.

    nebi ti nju banovao ni sad da ne zelis da glumiti neku objektivnost...

    Cek, sto bih ja glumio pred tobom bilo sta Sos? Jer ako ti pomislis da sam ja neobjektivan desice se tacno sta? Hakovaces mi frizider? Ma daj bre, uozbilji se.

    boli te kurac i sta je bilo ranije...

    Upravo tako - boli me kurac. Nemam nameru da pisem doktorat na temu "Sta je stvarni uzrok sukoba izmedju Sosa i Vejvern, istorijat i posledice".

  14. imam pitanje za Dzimija.
    Od kada je kliktanje dugmeta za brisanje razlog za ban?

    Одговорићу ти. То дугме је уведено да би се модераторима сигнализирало како је нека дефиниција заслужила да буде обрисана, тј. да испуњава критеријуме за брисање - није дефиниција, експлицитно вређање, плагијат итд. Дакле, на то дугме се кликће ако је прекршено неко од правила која стоје с десне стране кад пишеш дефиницију. А када ти се не свиђа дефиниција, онда кликнеш на палац доле. Када неко кликне на ''за брисање'', а дефиниција реално није за брисање, то ем изгледа ружно испод дефиниције која то не заслужује, ем прави проблем модераторима кад излиставају дефиниције за брисање и у њима затекну оне које нису за брисање.

    Приметио сам да ЈТУ редовно то ради, малтене од тренутка кад је уведено то дугме, како на мојим, тако и на туђим дефиницијама. Пре извесног времена сам му поставио питање због чега то ради, а он је питање игнорисао. Био сам приморан да га банујем на недељу дана кад је наставио с тим. Ништа лично. Следећи пут кад то уради, добиће две недеље.

    Је л' сад јасније? :)

  15. С обзиром на тренутно стање утакмице,да ли модератори разматрају могућност да оборе сервер ноћас,док се паљевине не охладе?

  16. Neka ostave, da banuju paljevine, da znaju da takvo ponasanje ne moze da se tolerise...
    Iskreno, bolje to da se malo primire, nego ako pobedimo da nas sve ube u pojam sa "pobednickim" posterima. :rolleyes:

  17. Е,крај утакмице.
    Модови,наоштрите се! Паљевине на видику!
    Толико од мене,нећу више да спамујем.

  18. Saćemo, ništ' ne brini.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.