Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Dilane, crni, zašto? Profil ne može ja mislim.

  2. Neke verovatno mogu, neke ne. Zavisi od kvaliteta. Profil ne može da se briše, možeš samo trajno da budeš banovan, al tad nema kmečanja, tipa "predomislio sam se, odbanujte me".

  3. Ok,hvala onda...razmislicu :)

  4. Nisam nikad pričao sa moderatorima jer nisam imao razloga ali ima da se žalim na nešto. Naime meni brišu defke jer su nekvalitetne ili "nisu definicije" ako mi se dogodi da slučajno stavim defku i ispostavi se da već ima ljudi mi napišu u komentaru PLAGIJAT i ja je odma obrišem. Ali u zadnje vreme provaljujem moje defke ljudi plagiraju. Ja stavim komentar PLAGIJAT e onda sam još provalio i ono ZA BRISANJE i označim i to, kapirao sam da vi vidite to tamo i pogledate o čemu se radi, Međutim ljudi plagiraju moje defke ja sve uradim i niko ništa. Defka se ne briše.

    O čemu se radi?

  5. Pa ostaviš lepo link originalne definicije u komentaru, ili na temi "prijavite definicije za brisanje" i moderatori obrišu ako ima potrebe.

    p.s. Leba ti, upotrebljavaj zapetu, ovako se jedva razume šta si hteo da kažeš.

  6. Jel neko razmotrio vracanje ove def ili nista od toga? http://vukajlija.com/cosak/185286

    -----------------------
    Odgovor - Ništa od toga

  7. Hoce li se posteri bodovati za popularnost? (nekad)

    --------------
    Odgovor - neće

  8. Јел ме неко лајковао у последњих пар сати? Нешто ми је нагло скочила популарност.

  9. ukoliko je poluparnost relativno i dalje uravnotežena nema razloga za paniku. ću pogledam sutra ujutru.

  10. proverio sam glasove preko 100. nema ništa isuviše sumnjivo.

  11. jel moze nekim dekretom da se zabrani postavljanje verskih i ateistickih postera.. zaglupljuje sajt.. a takvima ban na par dana pa nek propragiraju svoja uverenja drugde

  12. Bitno je da je poster kvalitetan, totalno je nebitno da li ima teističku, ateističku ili neku treću, sedmu, dva'espetu osnovu. Tako da, nema zabrane a priori.

  13. pa upravo je u tome problem sto je kvalitetan jedan od 100,jer je izgleda sad samo fora da stavim nesto sto ismeva necija uverenja(licno me ne vredja,jer me bole usi) ali jednostavno "kvari" sajt.. ako nista,bar budite stroziji prema takvima,jer se obicno iste osobe vrte oko te price.. sve bih ja to ban na par dana pa se razmisljaj..tiranija bato

  14. U principu je svaki 20. poster dostojan ostanka na sajtu, a svaki 50. dostojan palca na gore, tako da se ti religijsko-antireligijski posteri uklapaju u statistiku, tj, generalno su sranje kao i većina postera. E sad, to za banovanje, šta znam...još uvek to ne f-niše tako, al ko zna, možda...

  15. slazem se sa kvalitetom ali opet,ljudi koji postave sranje postere nisu ih postavili s namerom da provociraju i zapocinju jos gluplje diskusije kao sto to rade pomenute dve grupe posterasa,na to sam ciljao..
    ali da ne mlatimo vise praznu slamu.. nadam se da ce ubuduce sajt biti cistiji sto se tice tih sranja.. poz

  16. Хоћу да окачим слику да буде видљива код моје дефиниције, међутим не појављује се ту већ само на крају низа (појам је више пута дефинисан и окачено доста слика). Јел ја нешто грешим или?

    Захваљујем, али неутешан сам...

  17. uroše, tako funkcioniše.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.