Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Дакле, није вређање ако неком кажеш: "Иди буди глуп негде другде" ?

  2. U cemu je fora sa ovim posterima sa Hristom? Jel se to u Srbiji ili vec negde dogadja nesto sto sam propustio sto cini ove postere duhovitim?

    jesam vernik, nisam prijemnik (bar se nadam da nisam), ali ja bi te postere briso...hajde objasnite mi u cemu je fora? moze i na PVT

  3. Posteri su posteri, nebitno je da li je na njima Džizs, Sejtn, wc šolja ili neka riba. Dobri ostaju, loši se uglavnom brišu. Proleti tona sranja, ali jebiga.

  4. ono jes, dva-tri dobra i ima...ali ostali su samo izdrkavanje teme, isto kao i posteri o fudbalskom prvenstvu, par dobrih pa gomila varijacija na temu... bilo bi lepo da pobrisete sve lose i prosecne postere i da prekinete sa kacenjem istih, jbg, vi ste moderatori, vi treba da date primer ovim klincima kako treba da budu originalni itd..

    p.s. nadam se da sam koristio dovoljno zapeti :)

  5. Предлажем да променимо тему. Исус је сморио. Може рецимо свети преподобни Јован Мемедовић?

  6. Neću nikome da budem primer, ne volim to, a i nedajbože da se neko na mene ugleda. :)

    Pa, jebiga, ja pobrišem ono što mislim da je njesra, šta znam. Dobro ti idu zarezi. :)

  7. Морам да прокоментарише болно качење слике поново. Дакле кад на свом профилу, уђем на "Окачене слике" и кликнем на проблематичну слику/појам, отвори ми једну обрисану дефку.
    Испоставило се да сам исти појам и раније дефинисао па обрисао. Колапс.
    Као да сам сад окачио слику за обрисану дефку...

  8. Зашто ми обрисасте крајишнике???

  9. Zato sto je losa i izaziva veoma bljutave komentare, u kojima te prilicno vredjaju.

  10. e cika nozu
    moze jedno pitanjce??

  11. e ovako
    neki od clanova me smaraju
    tipa de si dupli i to
    e sad ja sam banovan pre koji mesec na 5 dana
    al se to nekako produzilo na do pamti veka
    pa sam napravio novi nalog
    i sad jel to ima neke veze premda ne koristim te stare
    ???

  12. tj tipa da sam dupli i to
    greska

  13. ovako, ako ne koristis stare naloge, to sto koristis dupli je skroz ok.
    Ako si banovan trajno, mozes slobodno da napravis dupli nalog koji ti nece biti banovan kao dupli, niti ce biti banovan ako ga posteno i pristojno koristis. Hocu da kazem sledece. Posto ne mozes zbog trajnog bana da koristis stari nalog, mozes taj i jednostavno to ti vise nije dupli jer smo njega koristis. Dupli nalog je kad imas dva koja uporedno koristis, u sustini.

  14. e superiska...
    i sad jos jedno
    sto leba ti obrisa erekciju??? :)

  15. Ja sam. Cistimo malo te vidjenije srednjoskolske forice, iz razloga koji me mrzi da objašnjavam, al tako je.

  16. onda bolje da sam stavio foru iz busa al u svakom slucaju hvala na odgovoru

  17. Vredjanje

    http://vukajlija.com/recnik/autori/10387

    Flash
    pre 20 minuta obriši

    kako bih te izreklamirao po glavi toj praznoj, nisi svestan!

    mozda zato sto je pola 5 a mozda i zato sto si glup!

  18. da li se ovo iznad smatra vrijedjanjem?

    ako jeste, onda je i ovo

    http://img838.imageshack.us/img838/2923/1111111111.png

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.