Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. bole me jajca ko ima koliko i kojih profila. ne želim klinačka prepucavanja na ovoj temi. ODBIJ!

  2. alo surovi sto obrisa macku auto mehanicara ???

  3. wat? pod jedan, nisam. pod dva, imaš temu za to :) MALO REDA OVDE!

  4. Fejzbukmanijače, bilo već, Samo što je mačka tražila gedoru il' neku drugu alatku.

  5. Мрзи ме да пријављујем у багове, али ова
    дефиниција ми се из чиста мира убацила међу омиљене. Знам да је ираније било случајева да се људима међу омиљене убацују дефиниције од пре 2 године.

  6. peki, obrisah je :D

  7. Imam ja opet komentar i pitanje za moderatore. Ja sam morao da intervenišem i svašta da radim da mi ljudi ne plagiraju defke. Sad mi se dogodilo da postavim "drug drug pa u drugom stanju" koja nema na Vuki a ja tu foru znam 10 godina i dobro došla je devojka i rekla da ima ta grupa na FB i da je plagijat. Mislim to je "ženska" grupa na fejsu za to nisam imao pojma A MODERATORI su mi obrisali defku u roku od ODMA. kakvi su to dvostruki standardi, ja moram da molim i tražim da se obriše plagijat moje defke sa VUke a "plagijat" sa FB za koji nisam bio svestan da je plagijat se briše odma.

  8. Jel ja moram prvo ako se setim neke fore da pročešljam FB pa ako nema onda da stavim na Vukajliju?

  9. E sad zaista da ne preterujes amlo? Ssad nas pitas sto nismo konstanto budni i pazimo sta vas zilijardu milona na sesti pise? Nisu to dvostruki standardi vec nesto vidimo odmah a nesto kasnije. Jednostavno neki od nas ne obracaju paznju na forum neki na komentare. Kad se ukaze na plagijat to ce se brisati. Pre ili kasnije. Stvarno ne vidim razog da se postavlja i ovo pitanje...

  10. dobro, nemo se ljutite al to je sistem "kako vam se navije" , neću više da pitam ovakve stvari, pozdrav

  11. e, malo pre mi posla meil nekadašnja članica genijalnog (ima onih koji su se provukli u ekipu na foru i preko veze) skupa ljudi pod krovom sajta „Vukajlija” i kaže ja banovana... nick name bilo jaBRE... misim, kome je ona naudila i čime... regovala se pre dve nedelje i odma cap ban... aj samo neka mi neko lepo kaže zašto njoj BAN. može li?

  12. http://vukajlija.com/forum/teme/7618?strana=22#post_568542

    Спам сајта експлицитно бесмисленим постером.

  13. aham, znači na toj adresi se nalazi odgovor zašto je banovana, a to je u stvari spam sajta

  14. Увек кад банујемо неког, напишемо на тој теми због чега је банован.

  15. ok... preneo sam joj, što se kaže od reči do reči, pa neka sama vidi čemu sve to...
    zamolila me, jbga... bila je zgranuta što ju neko banovo, a (izgleda ili navodno) bez razloga...
    toliko...
    thnx

  16. Нисам у току. Кога је вређао Неша ДеБели и на ком месту?

  17. Може ли неко да ми одговори на питање у овој теми, поставио сам га још пре три дана:
    http://vukajlija.com/forum/teme/7650?strana=18#post_569113

  18. Ovde NesaDeBeli i koristim nalog svog sina.
    Nemojte nikada da me odbanujete.
    Ako ja vama nisam potreban, ne trebate ni vi meni.
    Što se mene tiče ja sam sa Vukajlijom završio osim ako mi se moderator koji me je banovao lično ne izvini putem mejla.
    nesadebeli@gmail.com
    Pošto se to verovatno neće desiti svima koji su me ovde znali i družili sa mnom želim sve najbolje u daljem radu uz savet da budete dobri, poslušni i da ni slučajno ne kažete svoje mišljenje jer to ni ovde više nije poželjno.
    Kaizene, neka ti je srećno sa ovim modovima, ali nećeš daleko dogurati.
    Verovatno i ti juriš da ovo postane sajt na nivou na kome će se reklam,irati velike firme i ti od toga zaraditi.
    Kreativnost i sloboda mišljenja zbog koje sam i došao ove definitivno više ne postoji.
    Zbogom svima.
    PS - Ako ste i dalje, ne banujte ovaj nalog, a ja vam se sigurno više nikada neću obratiti.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.