Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. pretnja reklamiranjem po glavi je isto što i reći nekome da je glup?

    fali mi kontekst kod oba primera. i jedan i drugi su smešni.

  2. Јел могуће да буде избрисана дефка с гробља, дакле потпуно?

  3. obrisao moderator
    EDIT: autor se zalio na definiciju:
    http://vukajlija.com/potrosacko-drustvo/186722
    zasto je obrisana kao nekvalitetna, ali se pritom ponasao kao dete pa je tuzakao ostale gde tome nije mesto. Sklonio sam da ne dodje do prepirke i svadje na ovoj temi
    *

    Da ne trazim vise, ocigledno je sta moze da prodje, a sta ne.

    EDIT: Nisam tuzakao nikoga, prosto sam dao na uvid nekoliko definicija da pokazem koliko su nekvalitetne. Pri tom naglasavam da definicija "potrosacko drustvo" nije moja!!!

  4. Jericho, vraćena je.
    Mićko, poenta je ok, al nekako je....šta znam, previše interna, možda da izbaciš ono Barajevo i ubaciš neki opšti pojam.

    Uroše, može da joj se izbriše tekst. Što pitaš?

  5. Баци поглед на претходну страну ако имаш времена, да не копирам све овде, изгледа да не могу да окачим слику на једној дефки јер сам исти појам некада дефинисао па обрисао...

  6. Surovi
    pre 6 sati
    pretnja reklamiranjem po glavi je isto što i reći nekome da je glup?
    fali mi kontekst kod oba primera. i jedan i drugi su smešni.

    pa to sam i kaz'o...

  7. Uroše, pojma nemam stvarno. Možda neko drugi zna.

  8. ok hoću, hvala....

  9. Mićko, mogu da ti vratim definiciju, a da je prepraviš, ako hoćeš. Ili da pišeš novu?

  10. Уроше, ајде остави овде линк слике и појам на који хоћеш да је окачиш, пробаћу ја да је окачим.

  11. Пеки могуће да је то решење. Ја као да сам везан за обрисану дефку.

  12. Не може. Слику на одређену дефиницију могу да ставим само на неку своју, на туђе не могу, пробај сам.

    Не знам како ти не можеш да је ставиш, кликни тамо да читаш коментаре за ту своју дефиницију и са десне стране треба да имаш "окачи слику".

  13. Још једном и нећу више да смарам :)))
    Дакле,отворим страницу са својом дефиницјом (јер тај појам има 2- странице дефиниција, али ја само своју гледам).
    Окачим слику.
    Али, слика не стоји на тој страници крај дефке, већ се појави на крају низа свих слика накачених на том појму.
    А кад преко свог профила уђем на ту слику, сели ме на гробље где се налази моја дефиниција истог појма коју сам некад обрисао.
    Укратко, као да сам сад окачио слику на обрисану дефиницију (!?)

    Зато би било добро да та буде уклоњена потпуно са сајта, да пробам тада да окачим слику.
    http://vukajlija.com/covek/131279

  14. Пробао сам и ја да кликем на ту слику, исто ми се дешава, тј. шаље ме на гробље.

    Питај модове нек ти врате ту дефиницију са гробља, па јој промени име... ако већ не може да се брише са гробља...

  15. @uroš: kačenje slika je nesavršeno u tom pogledu koji si naveo zato što funkcioniše po principu kačenja na globalni pojam, izraz, a ne na tvoju definiciju tog izraza. takođe, ni mi ne možemo da dođemo do nje ukoliko prvo ne obrišemo one koje zatrpavaju red pre nje. to je sve promenjeno zbog nekakvog ubrzaja rada sajta i šta ja znam, ali tako je. i mene često nervira, jbg.

  16. Аха? То је друга ствар, јер дуго то нисам ни покушавао, знам да је раније било могуће. Окачићу онда линк у коментарима, можда неко и баци поглед.
    Захваљујем.

  17. http://www.facebook.com/TheStefanKostic?ref=search Dokaz da je Urbani Emo ustvari Stefan Kostic.

    p.s. prelistajte cet da bi ste videli zasto sam ovo rekla. dosao sa namerom da provocira.

  18. --VeJvErN-- - pusti ljude da se igraju.....

  19. Vejv, Urbani nije moj nalog...
    Mozes videti po mom komentaru na njegovoj definiciji:

    Ok, ko me kopira...? Neko je ko me zna sa fejsa...

    Nakon toga mi se on javio na fejsu, tako da znam ko je... Ne brini, nije niciji dupli...
    A bio je onakav prema tebi na cetu jer sam mu pricao za neke autore, medju kojima si i ti... A i tvoje ponasanje ga je navelo da bude onakav...
    I +, kako je moguce da obojica budemo na cetu, ako sam ja on?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.