Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Okej, imunitet je u pitanju :) shvatio :)

  2. Ja ne trazim orden.Ja ga zahtevam.

    A drugo ima mnogo prioriteta.Ne mogu sad da ti nabrojim sve(nit zelim) ali skupicu spisak stvari na koje je Gazda odgovorio sa "ovo je prioritet".

    Svaka cast sto zelis da pomognes ali mislim da si mogao nesto mnogo korisnije da smislis.A i subjektivna stvar moderatora je da li je to dobar predlog.Sta bi ti zeleo:da sacekas da svi iskazu svoje misljenje.I kad 20 ljudi kazu da li im se svidja ili ne onda da dodje surovi i zakljuca temu.Sve je jedno da li ce to da uradi sad ili odmah ili kasnije.

    Izvinjavam se zbog spama.Ako je neoprostivo obrisite postove pa cemo da se prepucavamo negde drugde.

  3. Fora sa zaključavanjem tema je da se to radi da bi bile preglednije. Ako je zaključana neće se čuti mišljenje podršška ili negodovanje 20.000 članova, vbeć će tvoj predlog biti jasan onima koji treba da ga pročitaju.

    Ukoliko dođe do realizacije, doći će i do otklučavanja sa odgovorom.

    P.S:
    Da, negde drugde se prepucavajte, ovde pertrpava.

  4. "Sta bi ti zeleo:da sacekas da svi iskazu svoje misljenje.I kad 20 ljudi kazu da li im se svidja ili ne onda da dodje surovi i zakljuca temu."

    Па наравно , која је онда сврха предлога ако чланови не дискутују о томе? Сем наравно ако је предлог супер глуп , а ако је мој такав , онда ок.

  5. Sikter mori s zabranjene teme da vas sve ne išaketam!

    Premestite se drugde negde. Svaki sledeći post nevezan za temu će rezultirati banom.

    Fala vam na razumevanju.

  6. Peki, ne znam onda. Možda je glup, ja ne znam ni koji je predlog u pitanju niti meiskreno trenutno zanima. Ja sam pričao kako se generalno radi.

  7. Negde iznad sam trazio nesto al' niko nije video.Hvala lepo.
    EDIT: Hvala.

  8. Što mi je opet obrisan poster.Na posteru je papa i dere se Are you ready to rock.

  9. a šta je bilo kao tekst?
    gotovo sigurno je obrisan kao nekvalitetan, pošto je to najčešći razlog brisanja postera, ali ne mogu da tvrdim.

  10. Pa na slici iznad njegove glave je pisalo Are you ready to rock?!

    Poster sam nazvao Are you ready to rock?!
    I napisao ispod Jok ti si!

  11. U neku ruku, sam si sebi odgovorio. To baš nije najbolji način da se napravi poster, malo više kreativnosti nije na odmet. Sorry, nije baš bio kvalitetan.

  12. ako napravim poster ocete mi ga obrisati? :)

  13. popio sam hejt...ajd vidite

  14. jedan mini cini mi se...prvih 5-6 definicija

  15. muss, nema ništa sumnjivo, a i 5, 6 minusa nije neki hejt.

  16. ima od pre...

    stavih etiketu.

  17. Probaću onda opet da napravim taj poster sa malo izmenjenim opisom.

  18. el mene to neko lajkovao?
    IZMENJ: Dzimi nije pitanje bilo "moderatori da li lako mene izlajkovati?" :)
    u svakom slucaju. Zahvaljujem
    :zahvalna napusta forum:

  19. Тешко тебе излајковати...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.