Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Да ли је мој последњи постер под називом СЛУЧАЈНОСТ уклоњен јер је био одвише глуп или је неког увредио?

  2. Да ли ми се то чини , или је сад направљено да кад ставиш линк профила неког аутора негде на форум , да ти пише његово име , а не сувопарни линк?

    Малопре сам ископирао линк профила једног аутора и изаш'о је линк са његовим именом , а не линк. Пре пар сати је то исто урадио влајкосељак и изаш'о је линк , а не име.

  3. Samo da se zahvalim modu koji se bori sa mojim duplim komentarima i defkama. SE W395 orah tvrd. :-)

  4. http://lopovluk.webs.com/cccccc.JPG

    dokle ovako?

    mislim da ste vec upoznati sa njim...zasto ga tolerisete po ko zna koji put?

  5. vratio se
    http://vukajlija.com/recnik/autori/17022

    ako se ne varam po pravilniku treba opet da leti

  6. @piro, важи.

    @električar - одбанован јуче.

    @Др Јанковић, вероватно је прво у питању :)

    @toba-cco, нема на чему у његово/њено име.

    @Sos, толеришемо тог што поставља слике зато што смо добри или што нисмо приметили шта ради :). А за црногорца ћемо видети, можда није то што мислиш да јесте.

  7. Da li je dozvoljena reinkarnacija svojih definicija sa groblja? Npr. obrisali smo neku defku, ali smatramo da nije losa ili da uz neke izmene moze biti bolja, pa da je opet definisemo

    edit:i zbog cega mi je izbrisana defka http://vukajlija.com/ironija-na-vukajliji/147974? razumecu ako je degutantno ili nekvalitetno (mada mislim da nije), ali nije bilo na moj zahtev

  8. ajde jeste, dozvoljeno je :D

    a što se ovog edita tiče, jebem li ga, neka je na groblju.

  9. Jeste na tvoj zahtev, stavio si je u omiljene, te se podrazumeva da si hteo da je obrišeš. Biće ti vraćena za koji dan.

  10. @black_hole
    Ok, nisam znao da se stavljanje u omiljene tako shvata. Sada znam za sledeci put. Hvala na odgovoru.

    edit: nije vracena, ali nema veze, bar kazite ako je ne zelite ili ne mzete vratiti.

  11. Mozda opet imate nekakvu akciju,ali meni fali cirka 400 definicija na profilu (verovatno onih vracenih sa groblja) a popularnost manje vise ista.El se i kod ostalih ovo primenjuje ili sta vec?

  12. http://vukajlija.com/das-mi-picu-za-50/148087

    Овде пише да је на захтев аутора обрисана , нисам ја овде ништа захтевао.

  13. Možda je pitanje glupo, ali: Gdje je groblje, tj. kako se dolazi do njega??? Hvala unaprijed

    E, da, još jedno... Da li se defka odmah ocjenjuje kao nekvalitetna, ili nakon nekog (kog?) vremena bez pluseva?

  14. Пчелице, гробље је на дну сваке стране, где пише:

    © 2007-2009 Vukajlija. Sva prava zadržana.
    Arhiva · Groblje · Govor · Kontakt

  15. L@ki, да, на све се примењује, враћено је да се не рачунају дефиниције са гробља (у броју дефиниција), али поени отприлике још увек стоје сви...

  16. Aaaa, odoh da ga posjetim :) Može i drugi odg sad?

  17. Не разумем баш најбоље питање, али могу да ти кажем да се дефиниција брише ако је неквалитетна не толико због тога што нема плусеве већ ако модератори процене да није квалитетна.

  18. Да ли се старије неквалитетне дефиниције, недефиниције и плагијати бришу, ако имају веома позитиван скор (преко 50 су у плусу)?

  19. Све зависи од случаја до случаја. Не могу да ти дам конкретан одговор на то питање.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.