Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Ima li nekih nepravilnih oscilacija sa mojim poenima, bilo pozitivnih bilo negativnih?

    Ne znam ni koliko sam imao poena, cisto da pitam?

  2. Oš da gledam u kuglu ili u pasulj?

  3. Šivo, rek'o Kaizen da nestalo pasulja. Da znaš...

  4. Evo vam kesa suljpa (......) samo dajte odg :) !

  5. Али остала јагњећа плећка од Васкрса.

  6. http://vukajlija.com/ceca/151538 - Како то да један чисти сленг са српског говорног подручја БиХ нема смисла???

  7. Ма золи даму!

  8. Нема потребе да будеш малициозан. Волео бих да могу да те удостојим адекватног одговора, али ти нисам ја обрисао дефиницију, па не знам. Иначе ми је јако жао што је на гробљу... :(

    Покој јој души... :(

  9. Нисам ја малициозан, неко се ти као што сам ти неки дан рекао, понашаш као кретен и то без разлога. Тражио сам одговор на своје питање а не линк за неку јебену дефиницију која нема везе са мојим питањем!

  10. Ја сам само изразио жаљење што је иста на гробљу. Да није, дао бих јој плусић.
    А ти си се понео јако сирово са овим ''Ма золи даму!''

  11. Јако изнервирано више него сирово, јер стварно не видим да та дефиниција нема смисла.
    А то "золи даму" свакодневно говорим и својим другарима тако да то није нека увреда, бар ја не сматрам да је тако!

  12. И ја својим другарима стално говорим ''пуши курац'' и ''јебем ти сестру'', али једно су другари, а друго мање-више непознати људи. Но, нема везе, мене је тешко увредити. :)

  13. Не мање-више непознати него апсолутно непознати! Гдје да се вријеђаш на то, јебем ти сестру! :)
    Нека буде и бан, али ово је чиста зајебанција!!!

  14. da li mogu da pogledam negde koje sam ja definicije označio kao omiljene?
    znači kad odete na sopstveni profil, da li vidite ono: "omiljene definicije" i "omiljeni posteri"?

  15. a vidite li vi na vašem profilu dugme ka svojim?

    '

  16. da, ti ih ne vidis jer ih nemas izgleda..ni ja ne vidim kod tebe

  17. stavi neku slobodno u omiljenu da vidis, lako se deaktivira na isto dugme

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.