Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. hvala na odgovoru, baj d vej.

  2. ajde stavi slobodno, necu da skrinshotujem :)

  3. ma nista, duzan si mi odgovor na jedno glupo pitanje kad mi naidje

  4. stavio bih, al ne zznam koju.

  5. Surovi, stavi neku svoju, to je sada IN :)

  6. Ја сам омиљеновао једну једину дефиницију и планирам да тако остане.

    А сурови је морао овде свима да нам скрене пажњу како нема омиљене, да би се знало колики је хејтер. УА, СУРОВИ! УА!

  7. Јел мене мозила зеза , или су фонтови за имена аутора на форуму измењени?

  8. da li sam ja slucajno obrisao moj poster ili ga je neko uklonio?
    radi se o posteru

    ZEVANJE
    je zarazno...

  9. Gre'ota je od onako dobre slike napraviti onako trivijalan poster. Zato je obrisan.

  10. OK, mislio sam da sam se ja sjebao i greskom obrisao onako dobar poster. :P

  11. Zasto skroz dole kad srolujes misem (tamo iznad linkova za Groglje Arhivu i ostalo) crna pozadina ne naleze na crne cik-cak ukrase?

  12. prijavi u bagove

  13. Zasto je obrisan poster "Ti si cero tatin sin"?
    Ne sadrzi nista eksplicitno niti uvredljivo, osim ako nije problem sto doticni KR nosi DSQUARED?

  14. Evo da bi ovo imalo formu pitanja, cisto da pitam zbog cega mi je obrisan poster..

    Ovom prilikom bih hteo javno da priznam da u meni nema trunke kreativnosti. Posto su moderatori uglavnom dobro kotirani autori, to znaci da kvalitetno i opsterihvatljivo razmisljaju, tako da cinjenica da mi je obrisano 11 postera ukazuje samo na jedno - ne bih trebao vise da ih kacim. I necu ih kaciti, to ce ocigledno podici kvalitet na sajtu, a i da ne pravim vecu budalu od sebe nego sto vec jesam.

  15. Коначно глас разума! :)

  16. Melikijades, opet si pjan pa zajebavas ljude.

  17. jel su Dzimijevi gosti new school defka dana...?:)

  18. Нема дефке дана.

  19. fair enough...:)
    mada...mogao si da je zveknes...sad kad si ti inčardz...:)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.