Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. bilo je i dvojki :))
    svecano obecavam da na toj temi od mene nece biti spema :))
    i da, znam bit dosadna... :))

  2. dok mi pričamo nikola ss 339734230 već otvorio novu temu :)

  3. @merci onda lepo otvori novu temu sa pravilama u kojima neće da se poziva na spem.

  4. motika i merci 1 - kaizen i surovi 0
    (za taj 1 su se i borili :p)

  5. mozda moja definicija majka bila slicna definiciji od onog virusa,ali zar ne treba gledati ko je bolje definisao nesto, zar nije cilj imati sto bolje definicije iako je neko tamo vec pokusavao da da na istu temu?

  6. i da jos nesto,vredjanje definicija mi nije isto jasno. Zar nije dovoljno dati minus?A i zbog cega toliki bes, zar nije ovo igra, a ne da neki tamo mi nabija na nos kako mi je definicija uzas...Uzadsno je koliko se to ozbiljno shvata..

  7. generalno, ako je nešto lepo definisano nikad ne treba da se briše. ako je slično, a ne isto, a bolje onda se isto ne briše. ako je malo bolje, a ideja potpuno ista, onda se briše mlađa, iako možda kvalitetnija. ne znam o kojoj definiciji pričaš, govorim generalno kako se gleda.

    vređanje definicija kao takvo verovatno nije uvek ok (ako je nekome stvarno užas onda ako to želi da napiše, ja nemam problema sa tim) ali kritika pozitivna ili negativna je uvek poželjna. po meni, palac dole često nije dovoljan.

    a da, ovo nije igra i ako nešto radiš pogrešno (ne kažem da radiš) treba da ti se skrene pažnja :)

  8. Virus15 je to već pitao ovde http://vukajlija.com/forum/teme/7634?strana=6 no čini mi se da niko nije dao odgovor na to, a i mene zanima zašto neke definicije na novom groblju imaju manje glasova nego što su imale u trenutku brisanja?

  9. Pozdrav, moze li neko u naslovu definicije umesto latinicnog slova i da stavi cirilicno? Ja sam pokusao vise puta i uvek mi vrati na latinicu
    http://vukajlija.com/zabuna-oko-slova-i-i-n/138510

  10. Нико не може да стави ћирилицу у наслову , тако је сајт направљен , конвертује ћирилицу у латиницу у наслову.

  11. Sranje, bolje bi izgledalo sa cirilicom. Eto jos jedne mane na sajtu ;]

  12. moz' brisnete prvi post na ovoj definiciji: http://vukajlija.com/ko-prase-kad-pisa

  13. Питање за модераторе:
    можете ли да видите интелигентнију форму хејта? Ако је видите, да ли је кажњива?
    Питам зато што сам стекао утисак да ми неко непрестано 'обилази' профил и притом ме части...

    Није искључено ни да аутор трипује пошто је ових дана на левој нози и цео свет му је крив за све... :|

    (Odgovor moderatora) - Tripujes, ne hejtuje te niko

  14. Izvinjavam se što se ubacujem, ali i mene to interesuje.

    (Odgovor moderatora) - ni tebe niko ne hejtuje

  15. I mene, i mene...

    (Odgovor moderatora) - ni tebe

  16. Gde je tema za eRepublic?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.