Prijava

ja sam pre 2 god presao na wet shawing.to je pravo old skul brijanje.dobra stvar je sto ne iritira kozu ali je malo sporije i treba ti i cetka.to je i najjeftinija solucija.oni ketridzi sa 3-5 zileta iritiraju korzu i cesto se desava da uraste dlaka.kod wet se to ne desava jer samo jedan zilet prelazi preko lica.
evo poredjenje efikasnosti sa oneblade i klasicnim brijacem
https://www.youtube.com/watch?v=e2HTioN7rgI

ko hoce da bude glatko obrijan onda de safety razor ili britva, dzilet sa ketridzima nikako/a ko hoce da odrzava bradu od 2-3 dana onda el masinice

Labo tebi ne vredi brijat se kad ti imaš malo veći (tj manji) problem koji bi trebao da rešiš

Taj problem je nerešiv ne ulivaj lažnu nadu.

wet shawing

shaving*

Каму нисам прино лицу има 10 година

ko zna medicina napreduje.kazu da su coveku presadili glavu od svinje onda mogu i kurac.svinja ima dobar, mislim da je najveci od svih sisara u odnosu na telo.ali dobro, otom potom.vidim ovde sve neki bradati.meni to smeta.nikad nisam imao bradu.navikao bi se ja na to da mi lepo stoji ali posto ne stoji,,svakavih brada ima one dugacke cetvrtaste su smesne bas/hahahha
sve za brijanje narucujem preko ovog sajta imaju dostavu za srb.postarina oko 10e
https://www.giftsandcare.com/en/

Kakva svinja some tapir

Ajde plavi moj tapiru

Ova bukvalno jebe i sa baterijom i sa nulom itd

Ovo smesna cena, deluje kao trimer bez dodataka. Bukv za zulufe i taj neki rad

El probo neko onu varijantu sa tri glave za mokro brijanje

Danas gledo ovo sto lab predlagao safety razor sa dve glave bukv bolja prica od svih gillete al neam pojma kolilo je objektivno da ne zavrsis u flekama krvi

Ovaj dingospow objansio vrv je to najblize berberskom brijanju gde 5 dana ne moras radis nista. Posle ovih ketridz govana nikad nisi do kraja izbrijao

https://youtu.be/-aMvB2ZHig8

ne mozes da se poseces bas mnogo..ja sam se prvih nekoliko meseci najvise sekao po vratu oko grkljana dok nisam usavrsio tehniku, bitno je samo da je ruka lagana i ne sme da se zuri.kod tih brijaca nema zurbe.

Bukv danas sam video i neki chart de sa ovim labovim na bazi 10dina potrosis fazon 200e sa gillete ili mach fazon 2k taj neki odnos

pa najjeftinije je brijanje sa tim.mozes da kupis celicni brijac da ti traje dok si ziv a ziletima je smesna cena,.
a ketridze drze u kutijama pod katancem da ne mogu da se ukradu.skupo je ono.secam se da sam se sa njima bas sekao kad se otupe.

Bukv sad sam u fazi da me svaki pribor smara gde imam drkanje sa priborom, sve sam bukv koristio sem tvoje opcije, to se secam da se koristilo pre fazon 30god i svi bili krvavi al vidim da i dalje sljaka jbg sig klasik opcija detaljno izbrijavanje i 5 dana miran

Posle ovih ketridz sranja bas ako uzmes mach ili neki premium miran si fazon dva dana max zavisi kakav koren brade imas.

Bukv tragam za nekim plag and plej uredjajem mokro suvo brijanje kako ti dune, ono sto me konkretno zanima je potencijalno filips one blade ili nesto od onih masinica sa tri glave..jbg uso skoro u radnju gleam cene za bukv isti taj sa tri glave od fazon 2,5k do cirka 60k za neki premijum uredjaj bukv izgledaju isto

i ja planiram da kupim masinicu.to od 60k sigurno ne vredi te pare.pre je imao kao neki dzilet koji greje pa se lakse obrijes i ne znam sta sve,.smisljaju svakakva sranja,.
evo ovde imas sve opcije
https://www.youtube.com/watch?v=e67Q5In3P4E

Jbg treba ovako gledati, kada radis brijanje ziletom odnosno mokro brijanje najbolji period je uvece koliko sam izvalio jer nakon iritacije preko noci koza se smiri nema kretenja, druga stvar ustati 15min ranije zbog brijanja odjebi nema sanse opet zavisi od same brade tj korena.

Sad fazon sta bi ocekivao od elektrike je da moze da mi odradi mokro brijanje na istom levelu kao i zilet a na suvom nek odradi bilo sta al samo da nema onog odvratnog svraba dva sata nakon upotrebe.

ako elektricni moze i priblizno kao zilet to je onda super.da za zilet ti treba 15 min i mene to smara.uvek se brijem uvece.sa peckanjem nemam problema.balzami rade posao.