Prijava

Jebiga klasik varijanta sa ziletima je higijena umijes se posle bacis neki balsam losion kremu sta god. U toj varijanti bi probao zilete i klasik metalnu masinicu da vidim de to ide, vidim i da toga ima pod razlicitim uglovima i sl.

Msm da ovo suvo brijanje elektrikom nema uporiste makar dao 60k bukv nema logike kosilica za bradu ti izmaltretira lice ocekujes da budes lepse obrijan nego ziletom jer si platio neke pare

Msm ako vec treba nanosis gel penu dodje ti isto cime skidas bradu vec si izgubio lajf

Imam taj brijač sa tri glave, golo govno, pritom nisam uzeo ni najjeftiniji, ni najskuplji. Na prošlom poslu nas cimali kao moraš da budeš uredno obrijan svaki dan, pa mi kolega preporučio neki sa tri glave - on bio oduševljen tim električnim govnetom. Meni je malo jača brada, pa posle nekih 2 meseca brijanja sa tim je postala još jača i trebalo mi je par meseci brijanja brijačima da je dovedem u red, jer je svaka dlaka vodila svoju politiku, zbog tih kružnih noževa. Jedina prednost što je suvo brijanje, i što možeš da obaviš ono dok blejiš za kompom, jer dlake idu u "rezervoar" neki, ali svakako kratko traje pa nema potrebe za tim.

Fala chule znaci bukv tri glave otpadaju jedino onda jos ona gillete ili filips elektrik opcija el neko to gustiro sto moze mokro suvo izgleda kao regularan brijac

tebreks šta će ti ove fensi britve i brijači kada svi rade jednu te istu stvar? ceo život brijem sve delove tela klasičnom britvom, najjeftinijim žile britvama i tako to i nikad problema nisam imao. skoro nikad se ni poseko nisam. najlakše je koristiti penu za brijanje ali po meni je efikasnija sapunjava voda.

Pa bukv je to opcija.

Sustinski raspitivao sam se da cujem tudja iskustva jbg mozda neko otkrio toplu vodu

https://youtu.be/kUbH60VKLfA

ovo bukv zasluzuje sansu, moz suvo moz mokro kako oces

Eto uzo sam taj Silvercrest iz Lidla jbnog, preporuka za one koji se briju svaki treći dan ko ja. Radi poso i ne sečeš se 7/10

Ova tema me je podsetila na ovu Zapatinu definiciju! <3
https://vukajlija.com/brijanje-u-reklami/264220

Eto uzo sam taj Silvercrest iz Lidla jbnog, preporuka za one koji se briju svaki treći dan ko ja. Radi poso i ne sečeš se 7/10

hahahha, trebalo je skupiti petlju reci da si pazario nesto u prokletom fake lidlu lololo

Al paz bukv pre par dana bio do lidlare uzeo isti taj sto si reko, to ona sema ima sve zivo nezivo dobijes i cesalj i makaze. Obradovao sam se ko mejmun daj uzimaj ovo 2200 valda bilo. Medjutim sranje je bukv slabo, nema snagu bukv za lubenicarske brkove.

E sad jbg fora sto imam neki filipsov trimer sa gedzetom od fazon 1mm do 23mm al za kosu. Kad skinem taj gedzet sasvim solidno izbrijem bradu i puno lepse radi nego taj silvercrest.

E da bukv da se pohvalim ne idem kod frizera vise naucio solo da se sisam vise ne moram da se smaram sa debilkama, da se najavljujem da cekam red da trpim zapustenu kosu. Od sada cara ko dingospow svake dve nedelje odradi kuci niko ni ne primeti da se sisam dingowspodstina prava

Ok jebac rspct tebra ako imas britvu od 250jura congrats buraz ali to je na korak da ulozis jos 300 za lokal i eto te u biznisu uz kraci kurs moz i preko neta

Brt obican brijac kupi i obrij se, sta izvodis tu sad, dosta drame pls

Da ne kazem dosta KMECANJA

ima i od 750 eura jebate pa to bolje da mož slonu vrat da prereže za tu cenu

Sto se ne obriju, majmuni

jebac skupo preko tog sajta.Edwin Jagger DE89 Chrome Knurled - 70 eur AKCIJA 60
taj brijac nikad nije presao 40

https://www.giftsandcare.com/en/edwin-jagger-safety-razor/1977-maquinilla-de-afeitar-edwin-jagger-de89kn-cromo-brillo.html
nemojte od nasih posrednika da narucujete nista
cule sad si i mene odvratio od te masinice sa tri glave.verovatno se i brzo tupi a to kad je tupo ujeda daleko bilo..ovaj oneblade je izgleda najbolja varijanta od elektricnih