Prijava

Meni je najbolji onaj citat od Ive Andrića: “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a fukara se obogati.”

Bio je jedan od najpopularnijih sigurno. Svaka žena je barem jednom iskoristila ovaj citat čini mi se.

Odličan citat/poruka sa društvenih mreža

Umirem od smeha hahahahhahahahhahaha
jbt, Caro vatromet, nepelcovan si, nema ništa

Nisi žensko ako nisi stavljao ovaj citat na društvene mreže:

"And suddenly I felt nothing"

Nisi žensko ako nisi stavljao ovaj citat na društvene mreže:

"And suddenly I felt nothing"

Kako prezirem tu glumicu. Ogavnijeg stvora ženskog niđe, veštičja faca. I ona isto iz Sumrak sage, odvratne obe.

Umanjila je kvalitet Borilačkog kluba x 2948739292

Nisi žensko ako nisi stavljao ovaj citat na društvene mreže:

"And suddenly I felt nothing"

Sto je najgore, recenica je iz Fight Cluba, niti je osoba sa slike izgovara - izgovara je narator dok posmatra nju - niti ima veze sa ljubavnim pizdarijama i raspolozenjima kroz koja averidz kurva sa drustvenih mreza prolazi, znaci nidje veze, to je neka nabijaca prva stavila bezveze i sve druge je iskopirale, kladim se da nijedna ne zna ni odakle je to

Inace Ejdus se vratio kad je Totally banovan, sto hrani onu teoriju da je ista osoba iza njih, neuporedivo manji respect imam za Ejdusa sad

isti ludak dakle, jebe u mozak ovde i sebe i nas, bez ikakvog razloga

a kacam reko pustite cocalia kmecali ste

Inace sajt je oduvek bio poznat po jakim melkovim duplim trol nalozima, ejd, cocali, bazdulj...

ejdus > totali nema price

Isto najvise volim brata Ejda, true dingospow pianino hotel moskva zalasci sunca.

Sasvim je moguce da ove naloge Ejdus/totali i sl. vodi gospodin Igor Terzic

ko god da ih vodi je baš baaaš teško začukana psihički labilna osoba čiju mučnu sudbinu i teško postojanje jako sažaljevam

grozna osoba hvala bogu da smo je se resili